Samochody.pl - poscigi.pl

Poważny wypadek koło Uradu. Czołowe zderzenie volkswagenów. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Poważny wypadek na drodze koło Uradu.

Do wypadku doszło w piątek, 17 czerwca, na drodze koło miejscowości Urad. Czołowo zderzyły się dwa volkswageny golfy. Obaj kierowcy ranni trafili do szpitala. Na miejscu jest słubicka policja, droga jest zablokowana.  

O wypadku powiadomił nas czytelnik. – Zderzenie koło Uradu, droga zablokowana – napisał do nas. Na drodze doszło do czołowe zderzenia dwóch volkswagenów golfów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jadący ze Słubic z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu – mówi asp. Agnieszka Kaczmarek, rzeczniczka słubickiej policji. Wtedy doszło do czołowego zderzenia.

Na miejsce wypadku szybko dojechały służby ratunkowe. Droga została zablokowana. Obaj ranni kierowcy karetkami pogotowia ratunkowego zostali przewiezieni do szpitala. Byli przytomni, ale nie wiadomo jeszcze jakich doznali obrażeń.

Na miejscu pracują słubiccy policjanci. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl