Poważny wypadek z udziałem czterech pojazdów. Zderzyły się dwie ciężarówki, traktor i ford. Trzy osoby ranne (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

fot. zdjęcie czytelnika

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 czerwca, na trasie Kożuchów-Wrociszów. Zderzyły się dwie ciężarówki, ciągnik z przyczepą i osobowy ford. Trzy osoby zostały ranne.

Kierujący ciągnikiem rolniczym jechał w kierunku Wrociszowa. Za nim jechał osobowy ford. Na łuku drogi doszło do zderzenia ciągnika z jadącą z naprzeciwka ciężarową scanią przewożącą koparko-ładowarkę. W ciągniku pękła opona. Wtedy zaczął on zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z drugą, jadąc do Kożuchowa, ciężarówką. Ciągnik z przyczepą z piachem przewrócił się na poboczu. Ciężarówka na koniec uderzyła jeszcze w osobowego forda jadącego za ciągnikiem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku szybko dojechały służby ratunkowe. Droga została zablokowana. – Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala – mówi dla poscigi.pl mł. asp. Renata Dąbrowicz – Kozłowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl