Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Przyjeżdżają po dzieci do przedszkola w Zielonej Górze i parkują na miejscach dla niepełnosprawnych (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Kierowcy mówią, że oni przecież tylko na chwilę.

Nasz czytelnik zwraca uwagę na problem nieodpowiedzialnych kierowców, dla których specjalnie wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych nie są przeszkodą w parkowaniu. Tak systematycznie dzieje się pod przedszkolem na ulicy Rzeźniczaka w Zielonej Górze.

Na parkingu przedszkola „Akademia Talentów” codziennie kierowcy parkują samochody na miejscach dla inwalidów. Zwraca na to uwagę nasz czytelnik. – Robią to, żeby tylko jak najbliżej móc odprowadzić dziecko, a na parkingu przecież nie brakuj wolnych miejsc – pisze autor zdjęć.

Zielona Góra. Parkują na miejscach dla niepełnosprawnych

Miejsca dla osób niepełnosprawnych na parkingu są doskonal oznaczone. Nie da się po prosu pomylić parkując. – Kierowcy pytani dlaczego tak parkują mówią, że oni przecież tylko na chwilę. To ignorancja – pisze nasz czytelnik.

Mimo wielu kampanii, „zdrowi” kierowcy nadal zajmują miejsca osobom niepełnosprawnym. Tymczasem jedno z haseł brzmi „zabierasz miej miejsce do parkowania, zabierz moje kalectwo”. Wystarczy o tym pomyśleć.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl