Toyota Zielona Góra

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go zielonogórska policja. Zrobił coś bardzo złego

Złodziej, który uderzył ochroniarza w Biedronce w Zielonej Górze skontaktował się z naszym portalem. Mówił, że zgłosi się na policję

Zielonogórska policja poszukuje sprawcy kradzieży rozbójniczej w Biedronce przy ul. Podgórnej 43. Do zdarzenia doszło, 9 listopada.

Poszukiwany mężczyzna w Biedronce przy ul. Podgórnej po dokonaniu kradzieży artykułów, w celu utrzymania się skradzionych rzeczy, uderzył pracownika ochrony w głowę.

Uderzeniem doprowadził ochroniarza do stanu bezbronności, po czym uciekł ze sklepu.
Prowadzący sprawę policjant po sprawdzeniu zapisów monitoringu w pobliżu miejsca zdarzenia ustalił, że to widoczny na nagraniach mężczyzna mógł dokonać tej kradzieży.

Nadzorujący sprawę prokurator przychylił się do wniosku policjanta i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z wydziałem dochodzeniowo-śledczym komendy miejskiej policji przy ul. Partyzantów 40, tel. 47 7952146, 47 7952150 lub dyżurny całodobowo)47 7952411.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl