Rzeź na wieczorze kawalerskim. Nie żyje przyszły pan młody. Morderca był naćpany (NOWE INFORMACJE)

Do tragedii doszło w sobotę, 24 sierpnia, podczas wieczoru kawalerskiego w Sławie. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko rana. Sprawca zabójstwa został zatrzymany przez wschowskich policjantów. Portal poscigi.pl dotarł do nowych informacji dotyczących tragedii.

Do tragedii doszło na sławskiej plaży. 31-letni mężczyzna z 32-latkiem w środku nocy wyszli z jednego z ośrodków na plażę. Tam spotkali 35-latka. Między mężczyznami doszło do sprzeczki. Po chwili 35-latek wyciągnął nóż i zaczął nim zadawać ciosy obu mężczyznom. Po wszystkim uciekł z plaży.

Niestety 31-latek zginął od ciosu nożem w serce. Nieoficjalnie to przyszły pan młody. 32-latek ciężko ranny trafił do szpitala i tam natychmiast przeszedł operację. Ostrze przebiło mu między innymi nerkę. Stan 32-latak jest określany jako stabilny.

Polecane  Makabryczne odkrycie. Znaleziono ciało starszego mężczyzny. Zwłoki zabezpieczono do sekcji

Morderca uciekł z plaży. Zaalarmowana wschowska policja ruszyła z obławą za nożownikiem. Został on szybko zatrzymany. W szpitalu pobrano mu krew do badań. Wszystko wskazuje na to, że 35-latek jest naćpany narkotykami lub jakimś innym środkiem. – Cały czas trwają czynności związane ze zdarzeniem – mówi dla poscigi.pl prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Jak tylko będzie możliwe, to sprawca zostanie przesłuchany przez prokuratora. – W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok ofiary – mówi prokurator Fąfera.

Wiadomo już, że ofiary i morderca to mieszkańcy woj. dolnośląskiego. Poszkodowani i morderca nie znali się jednak. Nie jest jeszcze znany powód z jakiego doszło do tragicznej sprzeczki na plaży.

Langner odszkodowania
Reklamy