Rzeźnia na wieczorze kawalerskim. Atak nożownika. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna

Do tragedii doszło w sobotę, 24 sierpnia, podczas wieczoru kawalerskiego w Sławie. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko rana. Sprawca zabójstwa został zatrzymany przez wschowskich policjantów.

Grupa mężczyzn przyjechała nad jezioro do Sławy z Chojnówka na wieczór kawalerski jednego z nich. Wszyscy dobrze się bawili. Niestety w środku nocy na imprezie wybuchła awantura. Jeden z mężczyzn zaczął zadawać innym ciosy nożem. Na miejscu zabił jednego z uczestników imprezy. Mężczyzna zginął od ciosu nożem w serce. Druga osoba została ranna między innymi w nerki. Ciężko ranny mężczyzna karetką pogotowia ratunkowego został przewieziony do szpitala. Tam od razu przeszedł operację. Trwa walka o jego życie.

Polecane  Zatankował i nie zapłacił. Policja szuka złodzieja paliwa i publikuje wizerunek

Wschowscy policjanci zatrzymali sprawcę zabójstwa. – Z mężczyzną są prowadzone czynności – mówi podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji. Nie wiadomo czy to uczestnik imprezy czy też osoba z zewnątrz, która dostała się na wieczór kawalerski. Motyw działania nożownika również z nie jest jeszcze znany.

Langner odszkodowania
Reklamy