Rzucił się na kryminalnych z pięściami. Został obezwładniony

Zaatakował policjantów w Żaganiu

Policjanci wydziału kryminalnego z Żagania podczas wykonywania czynności służbowych w jednym z mieszkań w Żaganiu zostali zaatakowani przez właściciela. 27- latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Policjanci wydziału kryminalnego w Żaganiu w ramach pracy operacyjnej ustalili, że w jednym z mieszkań ukrywa się poszukiwany 33-letni mężczyzna. Po przybyciu na miejsce potwierdzili ustalenia. 33-letni poszukiwany został zatrzymany.

W trakcie wykonywania czynności służbowych 27-letni właściciel mieszkania zaczął bardzo dziwnie się zachowywać. W pewnym momencie próbował uciec z lokalu, ale zatrzymali go policjanci. Wtedy mężczyzna zaatakował policjantów, rzucił się na nich z pięściami. Po chwili został obezwładniony.

W mieszkaniu 27-latka kryminalni znaleźli narkotyki – metamfetaminę i marihuanę. Poszukiwany 33-latek został doprowadzony do prokuratury, natomiast 27-latek usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy i posiadania narkotyków. Sąd w Żaganiu aresztował 27-latka tymczasowo na dwa miesiące.