Toyota Zielona Góra

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku”. Ruszają zapisy na darmowe zajęcia dla pań w woj. lubuskim

Samoobrona dla kobiet.

Ministerstwo Obrony Narodowej rusza z kolejnym interesującym projektem podnoszącym poczucie bezpieczeństwa obywateli. Tym razem, w 16 lokalizacjach w całej Polsce, odbywać się będą bezpłatne szkolenia z samoobrony dedykowane dla wszystkich dorosłych Polek.

Szkolenia te, mające na celu promowanie obronności oraz budowanie pewności siebie z sytuacji kryzysowej, odbywać się będą głównie na świeżym powietrzu w parkach, na plażach czy miejskich ośrodkach sportu i rekreacji. Prowadzone będą przez doświadczonych żołnierzy-instruktorów, którzy nauczą uczestniczki podstawowych zasad codziennego bezpieczeństwa oraz sposobów wykrywania i unikania zagrożeń.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Darmowy kurs samoobrony dla kobiet

Wszystkie panie biorące udział w tym niemalże 4 godzinnym szkoleniu, będą miały również okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy.

W województwie lubuskim, wydarzenie będzie miało miejsce w godzinach od 10:00 do 13:30, w następujących miejscowościach:

– 27/28.05 – Strzelce Krajeńskie (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 533 517 755, lub adresem e-mail: [email protected])

– 17/18.06 – Sulechów (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 669 611 047, lub adresem e-mail: [email protected])

– 24/25.06 – Szprotawa (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 723 694 446, lub adresem e-mail: [email protected])

– 08/09.07 – Dobiegniew (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 533 517 755, lub adresem e-mail: [email protected])

– 22/23.07 – Lubsko (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 727 009 198, lub adresem e-mail: [email protected])

– 05/06.08 – Zielona GóraZatonie (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 669 611 047, lub adresem e-mail: [email protected])

– 19/20.08 – Żagań (zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr. tel.: 723 694 446, lub adresem e-mail: [email protected])

W każdym z tych miejsc, w czasie szkolenia ochotniczek, odwiedzić będzie można również punkty promocyjno-informacyjne lokalnych jednostek wojskowych i Wojskowych Centrów Rekrutacji, oraz porozmawiać z kobietami-żołnierzami które przybliżą zainteresowanym wszelkie tajniki służby w Wojsku Polskim.

Na zakończenie szkolenia nie zabraknie prawdziwego kulinarnego hitu jakim jest wojskowa grochówka, zaś wszystkie panie biorące udział w projekcie otrzymają imienny certyfikat upamiętniający ich udział w inicjatywie.

Należy jednak pamiętać, że aby wziąć udział w projekcie, wpierw należy zarejestrować się dzwoniąc lub pisząc na jeden z podanych wyżej numerów lub adresów e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona, a przy zapisach obowiązuje zasada – która pierwsza, ta lepsza!

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl