Toyota Zielona Góra

Śmiertelny wypadek koło Rzepina. Zginęła 44-letnia pasażerka, trwa walka o życie kierowcy peugeota

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 29 sierpnia, na DW139 zaraz za Rzepinem. Peugeot uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła 44-letnei pasażerka, a kierowca jest cały czas reanimowany.

Kierujący peugeotem zaraz za Rzepinem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wypadł z drogi. Samochód z duża siła uderzył w drzewo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku szybko dojechały zaalarmowane wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Ruszyła akcja ratunkowa. Kierujący i pasażerka zostali wydobyci z rozbitego auta. Oboje byli nieprzytomni.

Zginęła 44-letnia pasażerka

Kobiety nie udało się uratować. – Niestety na miejscu zginęła 44-letnia pasażerka peugeota – mówi  asp. Agnieszka Kaczmarek, rzeczniczka policji w Słubicach.

W stanie krytycznym jest kierujący peugeotem. Cały czas trwa walka o życie mężczyzny. Ratownicy prowadzą reanimację.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Godz. 12.49 Ciężko ranny mężczyzna został zabrany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Cały czas trwa walka o jego życie.

Na miejscu wypadku pracują policjanci oraz prokurator. – Trwa wyjaśnianie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do tragicznego wypadku – mówi asp. Kaczmarek.

Policjanci kierują samochody objazdem przez Rzepin.