Samochody.pl - poscigi.pl

Smutne. Mały pies żył w lichej budzie na łańcuchu ważącym ponad kilogram (FILM)

Mały piesek żył na ciężkim łańcuchu w dziurawej budzie.

O bulwersującej sprawie informuje gmina Lubsko. Urzędnicy podczas kontroli warunków, w jakich żyją psy natknęli się na smutny widok. Od razu zareagowali.

Urzędnicy odebrali zgłoszenie o małym piesku żyjącym w budzie. Jego przestrzeń do życia ograniczał gruby łańcuch ważący ponad kilogram, przywiązany do drzewa przy budzie. Buda była dziurawa, a deski stare i spróchniałe. Pies cierpiał na mrozie. Urzędnicy zwrócili również uwagę na jedzenie jakie dostawał pies. Było bardzo nieodpowiednie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pies został dziś odebrany i będzie szukał nowego, kochającego domu. Teraz szuka domu tymczasowego. – Proszę już więcej nie brać psów, nie ma pani do tego warunków. Rozumie pani – mówi na filmie urzędniczka do właścicielki odbieranego pieska.

Na końcu filmu widać jak piesek, jeszcze na ciężkim łańcuchu, ale już szczęśliwy, bo w końcu odszedł od obskurnej budy, w końcu ma jakiś spacer. Piesek już czeka na nowy dom.

Właścicielu! Jeżeli nie jesteś w stanie zapewnić czworonogowi odpowiednich warunków, to znaczy, że nie masz prawa go posiadać!  

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl