Samochody.pl - poscigi.pl

Szukał otwartych samochodów w Sulechowie i okradał je

Kryminalni z Sulechowa zatrzymali mężczyznę, który próbował okradać samochody zaparkowane przed domami jednorodzinnymi. Nocą, 21 lutego, kiedy trafił na otwarty samochód, ukradł z wnętrza 550 zł oraz kartę pamięci.

Sulechowscy policjanci zauważyli, że mieszkańcy wymieniają się w mediach społecznościowych informacjami  o mężczyźnie, który chodzi po posesjach i sprawdza czy zaparkowane przed domami samochody są zamknięte.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kryminalni zaczęli swoje działania operacyjne zmierzające do zatrzymania złodziej. W nocy, 21 lutego, mężczyzna znalazł jeden niezamknięty pojazd i z jego wnętrza ukradł 550 zł oraz kartę pamięci.

Okradał samochody w Sulechowie

Sulechowscy kryminalni ustalili, że za kradzież może być odpowiedzialny znany im już wcześniej 34-latek, mieszkaniec Sulechowa. – Mężczyzna został przez nich zatrzymany następnego dnia. Miał przy sobie skradzioną kartę pamięci, a jak powiedział policjantom pieniądze zdążył już wydać – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. 34-latek był już notowany za kradzieże. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl