Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

To najmilszy sklep na Konfinie w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Daria Michalak w swoim sklepie na Konfinie w Zielonej Górze. fot. poscigi.pl

Sklep mięsny „U Darii”, to jak mówią klienci, najmilsze miejsce na całym Konfinie.  Dlaczego? – To dzięki Darii. Zawsze uśmiechnięta, miła. Tu się z chęcią przychodzi na zakupu – zapewniają klienci.

Targowisko Konfin przy ulicy Anieli Krzywoń od lat przyciąga tłumy. Jest jednak miejsce, do którego ludzie zawsze idą z uśmiechem. To sklep mięsny „U Darii”. – Robić zakupy u Darii to przyjemność – mówi Waldemar, jeden z klientów spotkany w sklepie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Daria Michalak sklep na Konfinie ma od lat. Od niedawna w środku jest też nowy wystrój. – Chciałam, żeby było bardziej domowo, jak w takich małych sklepikach we Francji – mówi Daria. I udało się.

– Domowy nastrój, to właśnie pani Daria, to on nas tak przyciąga – mówi nam kolejna klientka. Sklepki zachwyca kolorami różu i firankami. Jest czyściutko i przyjemnie.

„U Darii”, najmilszy sklep na Konfinie w Zielonej Górze

Daria od lat ma swoich sprawdzonych dostawców. Bierze do oferty tylko najlepsze mięsa. I tej reguły sztywno się trzyma. Jakoś na pierwszym miejscu. Ludzie to doceniają. Wielu z nich od lat przychodzi po te same wędliny. Zamawiają te same goloneczki czy wybierają te same parówki.

Daria ma to coś, co przyciąga klientów. – Tu się nie tylko kupuje, u Darii się rozmawia, żartuje i śmieje. To miłe zakupy – podkreślają klienci.

Daria sama świetnie gotuje, dlatego doradza klientom jakie maja wybrać mięsa do konkretnych potraw. Przekazuje wspaniała przepisy, a sama od niedawna w ofercie ma swoje różne pieczone, przepyszne mięsa. Smakiem zachwycają boczek lub pieczone mięso mielone. Palce lizać.

– Lubię swój sklep i lubię ludzi – mówi Daria.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl