Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tragiczny bilans świąt. Trzy osoby zginęły na lubuskich drogach, a 9 jest rannych

fot. Lubuska policja Volkswagen po zderzeniu z drzewem złamał się na pół

Trwają powroty, na drogach nasila się ruch, jest też znacznie więcej policyjnych patroli. Od piątku, 21 grudnia, do środy, 26 grudnia, do godz. 12.00 doszło do 10 wypadków, w których zginęły trzy osoby.

Trwa policyjna akcja „Boże Narodzenie”. Na lubuskich drogach jest znacznie więcej patroli policji. Kontrolowana jest prędkość kierujących oraz trzeźwość. Do środy, 26 grudnia, do godz. 12.00 lubuska policja zatrzymała 20 pijanych kierujących.

Od piątku, 21 grudnia, do środy, 26 grudnia, do godz. 12.00 doszło do 10 wypadków. – Niestety zginęły w nich trzy osoby – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji. W wypadkach rannych zostało 9 osób.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 25 grudnia, na trasie koło Bronic w okolicach Żar. Volkswagen polo rozbił się o drzewo. Zginęła jedna osoba, 32-letni kierujący.

Do makabrycznego, śmiertelnego wypadku doszło również w piątek, 21 grudnia, na drodze w Niegosławiu pod Drezdenkiem. Rozpędzony volkswagen golf wypadł z drogi i roztrzaskał się o drzewo. Zginęli dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat.

 W 2017 r. podczas świąt doszło do 10 wypadków, w których rannych zostało 14 osób, ale nikt nie zginął. W 2016 r. w 9 wypadkach zginęła jedna osoba.

 

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl