Tragiczny wypadek na ekspresówce. 82-latek jadąc pod prąd nissanem uderzył w jeppa. Zginęły dwie osoby, trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

82-latek jadąc od prąd nissanem uderzył w jeppa. Zginęły dwie osoby, trzy osoby ranne.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze ekspresowej pomiędzy Cieszynem a Skoczowem (woj. śląskie), w miejscowości Ogrodzona. Na miejscu zginęły dwie osoby, kierowca oraz pasażer nissana jadącego pod prąd. Pasażerka nissana oraz kierująca jeepem kobieta i jej dziecko zostali przewiezieni do szpitala.

Do tragedii doszło we wtorek, 29 marca, około godziny 13:00, na drodze ekspresowej S52 pomiędzy Cieszynem a Skoczowem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca nissana jechał drogą pod prąd. Wtedy czoło zderzył się z jeepem. Siła zderzenia była potężna.

Na miejscu wypadku szybko ruszyła akcja ratunkowa.  Zginęły dwie, z trzech osób jadących nissanem. To 82-letni kierowca i 91-letni pasażer. 61-letnia kobieta ranna została zabrana do szpitala. Do szpitala trafili też 29-letnia kobieta jadąca jeepem oraz jej 3-letnie dziecko.

Poszkodowanej pasażerce nissana pierwszej pomocy udzielali świadkowie zdarzenia, z kolei pomocy kierującej jeepem udzielili policjanci prewencji i cieszyńskiej drogówki.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl