Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Ukradła z drogerii w Nowej Soli kosmetyki warte 14 tys. zł

Nowosolscy kryminalni ustalili i zatrzymali kobietę, która kradła kosmetyki w jednej z drogerii. Sklepu wycenił wartość skradzionych artykułów na kwotę niemal 14 tys. zł. Złodziejka usłyszała już zarzuty, do których się przyznała. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Policjanci zgłoszenie kradzież dostali od pracownika jednej z nowosolskich drogerii. 27-latka wykorzystała chwilę nieuwagi pracowników i wyniosła ze sklepu towar. W jej zainteresowaniu były przede markowe kosmetyki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kryminalni dokładnie sprawdzili miejsce kradzież, przeprowadzili rozmowy z osobami, które mogły mieć informacje na temat zdarzenia i przeanalizowali zapisy z kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek złodziejki.

Nagranie przedstawiało nieznaną policji kobietę, która po wejściu na teren drogerii, chowa do swojej torebki kosmetyki, po czym wychodzi ze sklepu. – Kryminalni szybko ustalili tożsamość kobiety i zaczęli jej szukać – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Po kilku dniach została zatrzymana.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkance Nowej Soli zarzutów. 27-latka przyznała się do kradzież i złożyła wyjaśnienia. Ma na swoim koncie również inne kradzieże, za które także nie uniknie odpowiedzialności. W sumie nakradła na 14 tys. zł Teraz za popełnione kradzieże stanie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat więzienia

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl