Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga! We wtorek rolnicza blokada S3 od Zielonej Góry do Świebodzina

Rolnicy zablokują S3 na wysokości węzła Sulechów. Blokowana będzie zarówno trasa S3 oraz wjazdy i zjazdy z S3.

W związku z planowanym protestem rolników we wtorek, 20 lutego, na trasie S3 wystąpią poważne utrudnienia w ruchu. Blokada rozpocznie się o godzinie 10.00 i ma potrwać kilka godzin.

W sulechowskim w ratuszu odbyło się spotkanie z organizatorami protestu rolników, policja, GDDKiA oraz samorządem. Protestujący zapowiadają całkowitą blokadę ruchu samochodów ciężarowych na drodze S3 od węzła Zielona Góra Północ do Świebodzin Południe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Korytarzem życia będą mogły poruszać się tylko pojazdy uprzywilejowane.

Na miejsce rozpoczęcia blokady została wyznaczona ulica Odrzańska w Sulechowie przy stacjach paliw Orlen i Shell. Już zaleca się dojazd do Zielonej Góry przez ulicę Warszawską.

Czytaj też – Stan 16-latka rannego w wypadku koło Zawady bardzo ciężki. Jechali autem ze złomowiska, ukradli paliwo (ZDJĘCIA)

Organizator zgromadzenia publicznego zadeklarował, że droga krajowa DK32 ma być przejezdna. Również do Świebodzina będzie można przejechać starą drogą przez Kalsk i Rosin.

Utrudnienia na pewno będą bardzo uciążliwe, dlatego prosimy kierowców o cierpliwość i zachowanie bezpieczeństwa na drogach.

Protest rolników. S3 zablokowana we wtorek

Blokada rozpocznie się we wtorek, 20 lutego, o godzinie 10.00 i ma potrwać kilka godzin. Protestujący rolnicy całkowitą zablokują ruchu samochodów ciężarowych na drodze S3 na odcinku od węzła Zielona Góra Północ do Świebodzin Południe.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl