W bloku straszy, słychać hałasy i stukanie w ściany. Mieszkańcy boją się, wezwali egzorcystów

Lokatorzy do bloku ściągnęli dwóch egzorcystów. Żaden nie potwierdziła, żeby w budynku działo się coś nadprzyrodzonego, nie z tego świata.

Do niewytłumaczalnych zdarzeń dochodzi się w bloku z lat osiemdziesiątych na os. Konstytucji 3 Maja w Jarocinie (woj. wielkopolskie). To największe osiedle w mieście. Zdesperowani i wystraszeni mieszkańcy wezwali egzorcystów. Ma chodzić o jedno mieszkanie, w którym nikt nie mieszka. Sprawą zajmuje się również policja.

O tajemniczej informuje jarocinska.pl. Od dwóch miesięcy w bloku na os. Konstytucji 3 Maja słychać tajemnicze i niepokojące dźwięki. Najgorzej jest nocami. W mieszkaniach w bloku ludiz niepokoją stukania, uderzanie lub nawet czasem drgania ścian.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wzywano policję, ale ta nie potwierdziła żadnych anomalii. Kiedy policjanci dojeżdżali do bloku robił się tam cicho.  Gdy odjeżdżali hałas od razu nasilały się i dalej zatruwały życie lokatorów. Niektórzy mieszkańcy dosłownie modli się o ciszę., ale to na nic. Hałasy cały czas zatruwają im życie.

Mieszkańcy nie śpią i maja już dość gehenny. Jak ustalili, w bloku jesienią zostało sprzedane mieszkanie. W listopadzie ub.r. z lokalu wywieziono z lokalu wszystkie meble i to wtedy, jak twierdza mieszkańcy zaczęły się uciążliwe hałasy i drgania. Właściciel po sprzedaży mieszkanie miał powiedzieć mieszkańcom bloku, że słyszał w lokalu dziwne dźwięki. Mówił o tym, że słyszał coś jak jakby przebieganie z pokoju do pokoju i walenie oraz pukanie w ściany. Nie mówił jednak o tym nikomu wcześniej, bo bał się, że nie sprzeda takiego mieszkania.

Lokatorzy do bloku ściągnęli dwóch egzorcystów. Żaden nie potwierdziła, żeby w budynku działo się coś nadprzyrodzonego, nie z tego świata.

Sprawą zajmuje się również jarocińska policja, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego oraz spółdzielnia.