Wandal ukradł banery w Zielonej Górze. Prezydent Kubicki: Zgłosisz się sam, albo sprawa trafi na policję

Niestety minionej nocy ktoś te banery ukradł. Smutną informację opublikował w swoich mediach społecznościowych prezydent miasta Janusz Kubicki.

– Od 6 lat walczą z wandalizmem, a dziś sami stali się jego ofiarą – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry i publikuje smutną informację. Ktoś ukradł banery, które miasto umieściło na rondach, aby podziękować Pogromcom Bazgrołów za 6 lat walki z bohomazami, bazgrołami i wulgarnymi napisami w przestrzeni miejskiej.

– Mam gorącą prośbę do sprawcy, aby zgłosił się pod numer telefonu 68 353 67 04 lub napisał na profilu Pogromcy Bazgrołów-Zielona Góra. W przeciwnym razie sprawa trafi na policję i wówczas zaczną się prawdziwe problemy – informuje Janusz  Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jednocześnie prezydent prosi mieszkańców o udostępnianie posta. – Niech sprawca się dowie, że idziemy po niego – pisze J. Kubicki.  

Wandal ukradł banery w Zielonej Górze

Pogromcy Bazgrołów świętują 6 urodziny. Przez te wszystkie lata zorganizowali mnóstwo akcji, podczas których wspólnie z mieszkańcami usuwali z przestrzeni miejskie bohomazy, bazgroły i wulgarne napisy. Dzięki nim wypiękniały zabytkowe kamienice na deptaku. Władze Miasta postanowiły podziękować Pogromcom za ich ciężką pracę.

Na zielonogórskich ulicach, w pasach zieleni i rondach pojawiły się okolicznościowe banery z podziękowaniami dla wszystkich pogromców. Niestety minionej nocy ktoś te banery ukradł. Smutną informację opublikował w swoich mediach społecznościowych prezydent miasta Janusz Kubicki.