Weszła do domu, udusiła kurę odpędzając złą energię i… ukradła 13 tys. zł

We wtorek, 16 listopada, mieszkanka podsulechowskiej miejscowości wpuściła do domu kobietę, która odprawiała „rytuał” żeby odpędzić złą energię. Po wyjściu okazało się, że z domu zniknęło 13 tys zł.

Mieszkanka podsulechowskiej miejscowości po południu wpuściła do domu starszą kobietę z czarnymi włosami i śniadą cerą. Kobieta stwierdziła, że w domu jest „zła energia” i ona pomoże właścicielce domu się jej pozbyć. Kazała przynieść ręcznik i jajko, rozbiła jajko w ręczniku cały czas powtarzając jakieś „zaklęcia”, potem kazała przynieść kurę, kazała właścicielce domu dmuchać na kurę i kiedy kura zdechła – prawdopodobnie uduszona przez odprawiającą rytuał– miało to świadczyć o tej właśnie „złej energii”.

Polecane  Kierowca autobusu PKS ściął znaki drogowe na wysepce w Czerwieńsku i.. uciekł (ZDJĘCIA)

Oszustka kazała również przynieść właścicielce wszystkie pieniądze jakie ma w domu. Naiwna kobieta przyniosła całe swoje oszczędności zawinięte w reklamówkę. Oszustka schowała pieniądze w ręcznik i owinęła jakimś materiałem. Potem kazała się odwrócić i modlić. Po chwili powiedziała, że teraz jeszcze przez 8 godzin właścicielka domu ma „medytować” i się modlić, żeby rytuał został zakończony i wyszła. Po wyjściu kobiety właścicielka domu sprawdziła zawartość reklamówki. Pieniędzy już w niej nie było.

Langner odszkodowania