Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wybuch gazu. Zginęła jedna osoba. Dom w gruzach (ZDJĘCIA)

Wybuch gazu. Zginęła jedna osoba. Dom w gruzach.

Do tragicznego wybuchu doszło w piątek, 6 maja. Wybuchł gaz w domu jednorodzinnym w miejscowości Ożary (woj. dolnośląskie). Ranne zostały 4 osoby, w tym najciężej najstarsza mieszkanka. Kobieta zmarła w szpitalu.

Do wybuchu doszło przed godziną 7.00 rano. Eksplodował gaz w domu jednorodzinnym w miejscowości Ożary. Niestety większość budynku została zawalona. 

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego, którzy od razu zauważyli 80-letnią kobietę leżącą pod gruzami. Niezwłocznie udzielili jej pomocy, wyciągnęli spod zawalonego domu.

Seniorka z bardzo ciężkimi obrażeniami została zabrana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Niestety kobieta zmarła w szpitalu. Ucierpieli też trzej inni mieszkańcy domu, ale ci zostali zaopatrzeni medycznie na miejscu. Jeden z nich trafił do szpitala na dalszą diagnozę.

Trwają czynności na miejscu wypadku prowadzone przez Grupę Dochodzeniowo-Śledczą policji w Ząbkowicach Śląskich, straży pożarnej i innych służb. Zbierany jest materiał dowodowy, by poznać okoliczności całego zdarzenia.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl