Wypadek motocyklisty w centrum Zielonej Góry. Motocykl uderzył w budynek (FILM, ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło nocą z soboty na niedzielę, 9 sierpnia. Motocyklista wypadł z drogi na ul. Chrobrego. Maszyna uderzyła w budynek. Motocyklista został zabrany do szpitala. Jak informuje policja, nie ma uprawnienia do prowadzenia.  

O nocnym zdarzeniu portal poscigi.pl poinformowali czytelnicy. Mężczyzna na kawasaki jechał ul. Chrobrego w kierunku dworca PKP. Jak mówią nam świadkowie zdarzenia, podczas jazdy wpadł w poślizg. Motocykl uderzył w krawężnik i przeleciał przez pas zieleni oraz chodnik. Na koniec uderzył w budynek.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce szybko dotarła karetka pogotowia ratunkowego oraz wóz straży pożarnej. Dojechała też zaalarmowana zielonogórska policja. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Miał wielkie szczęście. Doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Mężczyzna nie powinien jednak jeździć motocyklem. – Kierujący motocyklem nie miał uprawnień do prowadzenia – mówi  podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl