Wypadek. Renault czołowo uderzył w volkswagena. Ranne trzy osoby (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do poważnego wypadku doszło w piątek, 25 września, koło miejscowości Małuszów (pow. sulęciński). Czołowo zderzyły się renault i volkswagen. Ranne zostały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło na wysepce zwalniającej koło miejscowości Małuszów. – Kierujący renault laguną z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu – mówi st. sierż. Klaudia Richter, rzecznik policji w Sulęcinie. Tam czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem.

Na miejsce wypadku przyjechały karetki pogotowia ratunkowego, wozy straży pożarnej, radiowozy policji. Wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Kierowca renault do szpitala został przewieziony śmigłowcem LPR – mówi st. sierż. Richter. Kierowca oraz pasażerka volkswagena do szpitala w Sulęcinie trafili karetkami pogotowia ratunkowego.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci wykonują oględziny. Utrudnienia potrwają mniej więcej do godz. 22.00.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl