Toyota Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci zatrzymali trzech kompletnie pijanych kierowców. Jeden prowadził ciężarówkę

Zielonogórscy policjanci niemal codziennie zatrzymują pijanych kierujących lub odurzonych narkotykami. W miniony weekend wpadło trzech pijanych kierowców. Jeden prowadził ciężarówkę.

W piątek, 18 lutego, przed 23.00 na ul. Słonecznej w Czerwieńsku kierujący Citroenem 42-letni obywatel Ukrainy spowodował kolizję. Był kompletnie pijany. Wydmuchał aż ponad 3 promile alkoholu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W niedzielę, 20 lutego, o godzinie 15.30 na ul. Makowej w Zielonej Górze 36-letni obywatel Ukrainy kierując mitsubishi również spowodował kolizję. Uderzył w audi. Wydmuchał niemal 1,5 promila alkoholu.

Również w niedzielę w Raculi na ul. Głogowskiej o godzinie 14.30 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciężarówką. 42-letni obywatel Białorusi wydmuchał ponad 2,8 promila alkoholu.  

Kierowcy staną przed sądem. Grożą im kary do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia na nie mniej niż 3 lata i grzywa do 30 tys. zł. 

Od początku roku zielonogórscy policjanci zatrzymali 16 pijanych kierowców i dwóch prowadzących po użyciu alkoholu (poniżej 0,5 promila) oraz trzech naćpanych kierowców.  

Reklama pościgi