Toyota Zielona Góra

Biegasz? Zadbaj o odpowiedni dobór butów

Bieganie sprawia Ci przyjemność, regularnie udaje się wyjść na trening, ale wciąż odczuwasz dyskomfort? Jednego dnia pojawiają się bóle po bokach kolan, innego dnia ciągnie Cię po piszczelach. Dodatkowo po ostatnim wybieganiu przez kilka dni doskwierały achillesy…

Jeśli dodamy do tego pierwsze lepsze sportowe buty, to odpowiedź skąd się biorą te dolegliwości mamy gotową. Jeśli mimo tego udało się złapać biegowego bakcyla czas zadbać o to, by minimalizować ewentualne kontuzje. Od tego jesteśmy my.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W Sklepie dla Biegaczy RUNPLANET dobieramy buty przy pomocy wideoanalizy. Sprawdzamy na bieżni jak pracują Twoje nogi i dobieramy odpowiednią stabilizację. Jeśli będzie taka konieczność, zrobimy indywidualne wkładki.

Nie możemy obiecać, że profesjonalnie dobrane buty do biegania zażegnają wszystkie trudności, ale zrobimy co w naszej mocy, by zminimalizować przeciążenia. A to droga to lepszych wyników i dłuższych wybiegań.

Jeśli poczujesz potrzebę posiadania nowej kurtki przeciwdeszczowej do biegania lub technicznych legginsów zapraszamy na zakupy. Oferujemy specjalistyczne marki i profesjonalną obsługę. Pierwszy krok za próg zrobiony. Teraz czas by zadbać o resztę i robić to zdrowo.

Sklep dla Biegaczy RunPlanet

ul. Lisowskiego 9

65-001 Zielona Góra

tel: 788 994 843

@: [email protected]

Sklep czynny:

Pon-Pt: 10:30 – 18:00

Sobota: 10:30 – 14:00

Materiał partnera

Toyota Zielona Góra