Toyota Zielona Góra

Bojkot kibiców Falubazu. – Nie jedźcie ma mecz do Bydgoszczy – apelują

Ze względu na skandaliczne obostrzenia nakładane przez bydgoski klub oraz brak możliwości jakiegokolwiek dialogu jesteśmy zmuszeni podjąć decyzje o bojkocie meczu rewanżowego w Bydgoszczy – informują kibice Falubazu na stronie Fanatycy Naszego Falubazu.

Sytuacja związana jest z decyzją prezesa Polonii Bydgoszcz o zakazie wejścia kibiców z Zielonej Góry z akcesoriami kibicowskimi.  – Nasze flagi i barwy są naszą świętością, bez których nie wchodzimy na żaden stadion – informują kibice Falubazu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kibice Falubazz apelują  

Nauczeni doświadczeniem z rundy zasadniczej oraz po otrzymaniu informacji, ze na sektor nie możemy wejść w barwach i zielonych koszulkach, z flagami, bębnami i megafonami zdecydowaliśmy, ze nie będziemy brać udziału w tym cyrku, do którego ‚zaprasza’ nas kanclerz. Nasze flagi i barwy są naszą świętością, bez których nie wchodzimy na żaden stadion.

Nie kupujcie biletów

Wstępne ustalenia pomiędzy klubami mówiły o tym, że Polonia bez przeszkód może wejść na sektor gości przy W69 ze wszystkimi akcesoriami kibicowskimi i tak samo będzie w przypadku kibiców Falubazu w Bydgoszczy. Doskonale jednak widać ile warte jest słowo bydgoskiego prezesa.

Nie kupujcie biletów, nie jedźcie do Bydgoszczy, a już na pewno nie wybierajcie się w barwach na sektory gospodarzy. Sektor gości ma być pusty.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl