Kierowca lamborghini musiał się zdziwić. Wyprzedził auta i radiowóz na podwójnej linii ciągłej. Mandat to 3,7 tys. zł (FILM)

Kierowca lamborghini wyprzedził auta i radiowóz na podwójnej linii ciągłej.

Aż trzech kierujących straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w ternie zabudowanym. Wpadli na radary żarskiej drogówki. Najbardziej popisał się kierowca lamborghini.

W Żaganiu na ulicy Lotników Alianckich, kierujący lamborghini najpierw wyprzedził inne pojazdy w tym nieoznakowany radiowóz na podwójnej linii ciągłej, a po chwili jechał z prędkością 128 km/h.  Ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h, 49-letni kierujący stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Za przekroczenie prędkości został dodatkowo ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł oraz 1,2 tys. zł za wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej.

Lamborghini wyprzedził radiowóz na linii ciągłej

W miejscowości Czerna 30-letni kierujący ford na liczniku miał 112 km/h. Za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na trzy miesiące oraz będzie musiał zapłacić mandat 2 tys. zł.

W miejscowości Kartowice w miejscu, w którym obowiązywania ograniczenia prędkości do 40 km/h zatrzymano 23-letniego kierującego audi. Jechał z prędkością 95 km/h. – Mężczyzna pożegnał się z prawem jazdy i będzie musiał zapłacić mandat w kwocie 1500 złotych – mówi sierż. sztab Arkadiusz Szlachetko, rzecznik żagańskiej policji.