Ktoś wyrzucił psa w lesie w plastikowym związanym worku (ZDJĘCIA)

. Jeszcze tego samego dnia, dzięki skutecznej akcji mundurowych, porzucony psiak znalazł nowego właściciela, który poruszony jego losem zaoferował dla niego stałą opiekę.

Policjanci pomogli psu, którego właściciel bezdusznie porzucił w lesie. Przestraszony zwierzak początkowo nie pozwalał się do siebie zbliżyć. Mundurowi zaopiekowali się czworonogiem i dopilnowali żeby nic mu się nie stało.

Dyżurny niżańskiej komendy otrzymał od kobiety zgłoszenie, która podczas spaceru zauważyła w lesie porzuconego psa. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli przegryziony, związany od góry foliowy worek, w którym znajdował się mały pies.

Wyrzucił psa w plastikowym związanym worku

Policjanci ostrożnie i spokojnie podeszli do wystraszonego czworonoga, który początkowo był agresywny w stosunku do nich. Mundurowi cierpliwie oswajali pupila, którego po chwili wynieśli z lasu na rękach.

Funkcjonariusze wspólnie z dyżurnym zorganizowali bezpieczne miejsce dla zwierzaka. Jeszcze tego samego dnia, dzięki skutecznej akcji mundurowych, porzucony psiak znalazł nowego właściciela, który poruszony jego losem zaoferował dla niego stałą opiekę.