Przy stacji benzynowe sprzedawał podrobione zegarki i perfumy. 35-latka zatrzymała policja

sprzedawał podrobione zegarki i perfumy.

Słubiccy policjanci zatrzymali 35-latka, który sprzedawał podrobione perfumy i zegarki oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych światowych marek. W sprawie zabezpieczono produkty, które nie trafią już na rynek. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzieni.

W środę, 1 marca , dyżurny słubickiej komendy odebrał zgłoszenie o osobie, która w rejonie stacji benzynowej w Słubicach oferuje do sprzedaży perfumy znanych marek.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce udał się patrol słubickich mundurowych.  Już po chwili zgłoszenie zostało potwierdzone. Funkcjonariusze nie tylko ustalili okoliczności zgłoszenia, ale po dokonanej analizie przedmiotów, zabezpieczyli perfumy i zegarki, które miała podrobione znaki towarowe. Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który z handlu podrobionym towarem. 

Sprzedawał podrobione zegarki i perfumy

Ponadto mężczyzna okazał się również, osobą poszukiwaną do innych spraw o podłożu przestępczym.

Dzięki pracy słubickich policjantów, kolejne podrabiane produkty nie trafią do obrotu, a tym samym nie narażą innych konsumentów na straty.

Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej, za handel podrobionymi towarami 35-letniemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.