Toyota Zielona Góra

Schronisko szuka kanalii. Zostawił psa na mrozie przywiązanego do łańcucha pod bramą schroniska

Ktoś zostawił psa pod bramą schroniska w Wałbrzychu.

Do smutnego i bulwersującego zdarzenia doszło w Wałbrzychu. Ktoś zostawił psa pod brama schroniska dla zwierząt przywiązanego do łańcucha. Padał śnieg i był mróz.

Jak informuje schronisko dla zwierząt w Wałbrzychu, długo zastanawiali się czy upublicznić to, co zastali pod schroniskiem. – Stwierdziliśmy, że miarka się przebrała i szukamy wszelkich informacji o tej kanalii, która zostawiła w taką pogodę w taki sposób psa – informuje schronisko.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zostawił psa pod bramą schroniska

Pies został przywiązany do łańcucha na bramie do schroniska. Na dworze sypał śnieg i był mróz. Widok porzuconego, smutnego psa ściska serce. – Możecie być pewni, że pies nie wróci do tej kreatury. Chcemy, żeby sprawiedliwość sama osądziła co z takim elementem zrobić – pisze schronisko.

Na usta cisną się nam najgorsze możliwe słowa, które znamy. Ludzie w schronisku nie wytrzymali.  Życzymy, aby w przyszłości ktoś zostawił w taki sam sposób tego (tych) osobników pod szpitalem lub pod domem opieki, oby Wasze dzieci się Wam odwdzięczyły w taki sam sposób w przyszłości – informuje schronisko.