Super aplikacja dla zielonogórzan. Warto pobrać

„Kiedy wywóz” to aplikacja na smartfony, dzięki której możemy być na bieżąco informowani m.in. w kwestii harmonogramu odbioru odpadów w Zielonej Górze. Aplikacja została pobrana już ok. 5 tys. razy.

– Podając adres naszej nieruchomości możemy bardzo szybko sprawdzić harmonogram wywozu odpadów. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy zapomnimy wystawić worek ze śmieciami –  mówi Krzysztof Sikora, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przez aplikacje dostajemy także alerty o wszystkich wprowadzanych przez ZGK zmianach, np. podczas zbliżających się świąt Wielkanocnych, kiedy to poniedziałek będzie dniem wolnym od pracy.

Pobierz aplikację „Kiedy wywóz”

Dzięki aplikacji możemy sprawdzić informacje dotyczące prawidłowej segregacji śmieci. Znajdziemy tak również informacje o tym, się co można przywieźć do PSZOK-u.

Przez aplikacje zielonogórzanie mogą zgłaszać również zauważone dzikie wysypiska śmieci. Wystarczy zrobić zdjęcie, dołączając krótki opis, poprzez geolokalizację szybko i wygodnie wskazujemy miejsce wysypiska.

Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze. „Kiedy wywóz” jest darmowa. Obsługuje smartfony z systemem systemem iOS oraz Android.