Samochody.pl - poscigi.pl

Szaleniec chwycił pistolet dystrybutora na stacji Orlen w Nowej Soli i odpalił zapalniczkę

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedziele, 26 marca, na stacji benzynowej Orlen w Nowej Soli. Jak ustalił portal poscigi.pl, mężczyzna wziął pistolet z dystrybutora i  odpalił zapalniczkę. Swoim zachowaniem spowodował ogromne zagrożenie. Szaleniec został zatrzymany.

O niebezpiecznym zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. W niedzielę na stacji benzynowej Orlen ulicy Wrocławskiej w Nowej Soli pojawił się 26-letni mężczyzna.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po chwili podszedł do dystrybutora, wziął pistolet i odpalił zapalniczkę. Prawdopodobnie chciał podpalić dystrybutor. Na szczęście nie doszło do tragedii. Mężczyzna swoim zachowaniem spowodował jednak ogromne zagrożenie.

Szaleniec odpalił zapalniczkę na stacji Orlen w Nowej Soli

26-latek został zatrzymany przez nowosolskich policjantów. To mężczyzna dobrze znany policji. Jak ustaliliśmy policja wystąpi z wnioskiem o tymczasowy areszt niebezpiecznego mężczyzny. – Trwa ustalanie okoliczności dotyczących zdarzenia na stacji benzynowej – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl