Samochody.pl - poscigi.pl

To już patologia. Kierowca renault zatrzymany w Zielonej Górze wydmuchał 3,2 promila alkoholu

Niestety jak widać, cały czas po naszych drogach jeżdżą pijani kierowcy. Nie odstrasza ich nawet groźba 2 lat więzienia czy wysoka grzywna.

Policjanci zielonogórskiej drogówki na ulicy Wrocławskiej zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę renault. Miał aż 3,2 promila alkoholu. Sprawca kolizji w Zaborze wydmuchał niemal 3 promile alkoholu.

W środę, 24 maja, policjanci zielonogórskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę renault. 59-latek był kompletnie pijany. Wydmuchał ponad 3,2 promila alkoholu. – Mężczyzna w takim stanie jechał jedną z głównych ulic Zielonej Góry, Wrocławską – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci interweniowali również w Zaborze w związku z pijanym kierowca. Sprawca kolizji miał niemal 3 promile alkoholu.

Pijany kierowca w Zielonej Górze miał 3,2 promila

Konsekwencje jazdy po alkoholu są dotkliwe. Obaj kierowcy staną za to przed sądem. Grożą im kary po dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata oraz grzywna nie niższa niż 5 tys. zł, do nawet 30 tys. zł.

Czytaj też – Śmiertelny wypadek. Toyota koziołkowała koło Nietkowic. 56-latek nie żyje, wypadł z auta (ZDJĘCIA)

Zielonogórscy policjanci przestrzegają przed wsiadaniem za kierownicę po pijanemu. Niestety jak widać, cały czas po naszych drogach jeżdżą pijani kierowcy. Nie odstrasza ich nawet groźba 2 lat więzienia czy wysoka grzywna.

– Siadają za kierownicę często w stanie upojenia alkoholowego, powodując poważne zagrożenie bezpieczeństwa na drogach – mówi podinsp. Stanisławska.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl