Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tragedia w Zielonej Górze. Nocą ze szpitala przez okno wyskoczył pacjent i uciekł. Znaleziono ciało

Z samego rana na ulicy Świętej Kingi zostało znaleziono ciało. Leżało w ślepej części ulicy.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 21 marca. Z zielonogórskiego szpitala uciekł pacjent wyskakując przez okno. Po poszukiwaniach znaleziono jego ciało.   

Nocą ze szpitala w Zielonej Górze uciekł pacjent. Wyskoczył przez szpitalne okno i zniknął. Personel szpitala natychmiast o ucieczce zawiadomił policję. Od razu ruszyły poszukiwania około 40-letniego mężczyzny. Na nogi postawiono zielonogórskich policjantów. Patrole ruszyły w  miasto.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pacjent wyskoczył z okna szpitala w Zielonej Górze

Z samego rana na ulicy Świętej Kingi zostało znaleziono ciało. Leżało w ślepej części ulicy. Na miejsce dojechała policja. – To ciało mężczyzny, który uciekł ze szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Na miejsce dojechał prokurator oraz karetka pogotowia ratunkowego. Zmarły to najprawdopodobniej Ukrainiec. Nie wiadomo co było przyczyną śmierci mężczyzny. Prokurator odstąpił od sekcji. Nie było żadnych śladów wskazujących na udział osób trzecich w śmierci mężczyzny.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl