Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek w Nowej Soli. Pijany kierujący audi staranował peugeota. Są ranni

W poniedziałek, 19 lutego, dyżurny nowosolskiej policji dostał informację o wypadku na skrzyżowaniu ulic Dolnośląskiej z Żabiej w Nowej Soli.

Nowosolscy policjanci zatrzymali 34-latka, który kierując po pijanemu audi spowodował wypadek. Mężczyzna mając prawie promil alkoholu w organizmie wiózł pasażerów, których narażał na niebezpieczeństwo. Za popełnione przestępstwa mieszkaniec powiatu nowosolskiego stanie przed sądem.

W poniedziałek, 19 lutego, dyżurny nowosolskiej policji dostał informację o wypadku na skrzyżowaniu ulic Dolnośląskiej z Żabiej w Nowej Soli. Policjanci z drogówki szybko pojechali na miejsce. – Gdy tylko dotarli, w pierwszej kolejności sprawdzili, czy nikt nie potrzebuje pomocy – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nowa Sól. Wypadek, kierowca pijany

Okazało się, że kierujący audi staranował peugeota. Po zderzeniu samochody wypadły z drogi. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. Od kierującego audi policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Mężczyzna był pijany. Wydmuchał prawie promil alkoholu. Pasażerki, które wiózł audi zostały zabrane do szpitala karetkami pogotowia ratunkowego.

Czytaj też – W tragicznym wypadku pod Nową Solą zginęło maleńkie dziecko

Audi zostało odholowane z miejsca wypadku na koszt właściciela. – Kierujący zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty – mówi asp. Seczkowska-Sobol. 34-latek może liczyć się z surowymi konsekwencjami. Stanie przed sądem za spowodowanie wypadku prowadząc po pijanemu. Grozi mu kara do 8 lat więzienia, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl