Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wyskoczył z okna na mróz w koszulce, bez butów. Po odnalezieniu został zatrzymany

Żagańscy policjanci szukali mężczyzny, który mając urojenia wyskoczył przez okno mieszkania na I piętrze. Był w letniej odzieży i bez butów. Ogłoszony został   alarm dla jednostki. Mężczyzna po odnalezieniu został zatrzymany, bo był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Dyżurny żagańskiej komendy dostał zgłoszenie o mężczyźnie, który wyskoczył przez okno na I piętrze. Był w letniej odzieży i bez butów. Dyżurny dostał informację, że mężczyzna miał urojenia, co najprawdopodobniej było przyczyną zdarzenia.

Na zewnątrz był mróz. Komendant żagańskiej jednostki ogłosił alarm. Policjanci sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, zaułki, parki, rozpytywali sąsiadów i znajomych. Wykorzystany do poszukiwań został pies tropiący. Policjantom w poszukiwaniach pomagali strażacy. Poszukiwania trwały do rana w środę, 23 stycznia.

Po jakimś czasie dyżurny dostał informację, że 30-latek sam wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Policjanci pojechali do 30-latka, żeby sprawdzić czy mężczyzna nie potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Na miejscu okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 30-latek został zatrzymany.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl