Toyota Zielona Góra

Wyskoczył z okna na mróz w koszulce, bez butów. Po odnalezieniu został zatrzymany

Żagańscy policjanci szukali mężczyzny, który mając urojenia wyskoczył przez okno mieszkania na I piętrze. Był w letniej odzieży i bez butów. Ogłoszony został   alarm dla jednostki. Mężczyzna po odnalezieniu został zatrzymany, bo był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Dyżurny żagańskiej komendy dostał zgłoszenie o mężczyźnie, który wyskoczył przez okno na I piętrze. Był w letniej odzieży i bez butów. Dyżurny dostał informację, że mężczyzna miał urojenia, co najprawdopodobniej było przyczyną zdarzenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na zewnątrz był mróz. Komendant żagańskiej jednostki ogłosił alarm. Policjanci sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, zaułki, parki, rozpytywali sąsiadów i znajomych. Wykorzystany do poszukiwań został pies tropiący. Policjantom w poszukiwaniach pomagali strażacy. Poszukiwania trwały do rana w środę, 23 stycznia.

Po jakimś czasie dyżurny dostał informację, że 30-latek sam wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Policjanci pojechali do 30-latka, żeby sprawdzić czy mężczyzna nie potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Na miejscu okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 30-latek został zatrzymany.

Toyota Zielona Góra