Pijany rowerzysta wjechał pod samochód w centrum Zielonej Góry. Dostał gigantyczny mandaty (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 listopada, na ulicy Długiej na wysokości urzędu miejskiego.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 listopada, na ulicy Podgórnej na wysokości urzędu miejskiego. Pijany rowerzysta wjechał pod samochód. Nic mu się nie stało, ale mandat z pewnością zaboli.

O zdarzeniu powiadomili nas kierowcy Lubuskie Taxi. Rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych na wysokości zielonogórskiego magistratu. Tam nie ma przejazdu dla rowerów. Powinien przejść przez pasy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pijany rowerzysta w Zielonej Górze dostał mandat 4 tys. zł

Nieszczęśliwe rowerzysta wjechał prosto pod jadącą osobówkę. Wtedy został potrącony. Na miejsce szybko dotarła zaalarmowana policja. Na szczęście rowerzyście nic się nie stało. 49-latek był jednak kompletnie pijany. Wydmuchał niemal dwa promile alkoholu.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 49-latek został ukarany dwoma mandatami na kwotę aż 4 tys. zł. – Mandat 2,5 tys. zł to kara za jazdę po pijanemu, a 1,5 tys. zł to mandat za spowodowanie kolizji – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi