Strzelanina w Zielonej Górze. Kierujący fordem, staranował policjanta na motocyklu. Trwa obława za uciekinierami (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Uciekinier staranował policjanta na motocyklu

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 marca, na os. Pomorskim. Uciekinier najprawdopodobniej fordem, staranował policjanta na motocyklu drogówki.

Jak mówią nam świadkowie wydarzeń staranowany motocykl leży na jezdni. – Słyszałem strzały – mówią nam czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To na razie wstępne informacje dotyczące zdarzenia. Świadkowie mówią o pościgu, inne osoby podają, że przy motocyklu stoi jeden policjant.

Ostrzelany ford stoi w rejonie Szosy Kisielińskiej. Kierowca oraz pasażerowi uciekli. – Trwa obława za osobami z forda. Został ogłodzony alarm dla komendy policji w Zielonej Górze – mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Pościg zaczął się na trasie S3. – Patrol motocyklowy próbował zatrzymać do kontroli forda, ale kierowca zaczął uciekać – mówi podinsp. Maludy.

Kierujący fordem uciekając zjechał z trasy S3 do Zielonej Góry. na os. Pomorskim staranował policjanta na motocyklu. – Policjant nie odniósł poważnych obrażeń, ale stan jego zdrowia będzie monitorowany – mówi podinsp. Maludy.

W fordzie był kierowca i dwóch pasażerów. Wszyscy uciekli z auta. Trwa policyjna obława za uciekinierami. Do akcji włączono już psy tropiące. Pies poprowadził do okolicznego lasu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl