Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Chirurg-onkolog z Międzyrzecza oskarżony o wystawianie fałszywych recept

Prokurator Rejonowy w Międzyrzeczu oskarżył 56- letniego Piotra B., chirurga-onkologa o wystawianie na dane pacjentów placówek w których leczył recept na leki przeciwbólowe, a w szczególności na lek o nazwie Tramal.

Więcej…

Śmiertelne potrącenie Michała na ul. Batorego. Kierowca i pasażer forda oskarżeni przez prokuraturę

Zielonogórska prokuratura oskarżyła Filipa K. o spowodowanie śmiertelnego wypadku prowadząc po pijanemu a pasażera o ucieczkę z miejsca wypadku, nieudzielenie pomocy Michałowi Mordowskiemu i utrudnianie śledztwa.

Więcej…

„Tulipanem” zaatakował sąsiada ciężko raniąc go w szyję

 

 

 

 

Przed sądem stanie mieszkaniec podświebodzińskiej miejscowości, który po pijanemu ciężko zranił w szyję sąsiada. „Tulipanem” ciężko zranił go w szyję narażając na śmierć. Spędzi w więzieniu przynajmniej 8 lat.

Więcej…

Dyrektor Domu Dziecka w Wolsztynie zatrzymany. Usłyszał zarzuty rozpijania nieletnich

 

 

 

 

 

W środę późnym wieczorem prokuratura zatrzymała dyrektora Domu Dziecka w Wolsztynie. Szef placówki usłyszał poważne zarzuty.

Więcej…

Śmierć kobiety pod Cigacicami. To było potrącenie. Z miejsca zdarzenia odjechało jakieś auto

Wyniki sekcji zwłok wskazują, że przyczyną śmierci kobiety było potrącenie. Z relacji świadków wynika, że w miejscu tragedii stał samochód. Z auta wysiadły dwie lub trzy zdenerwowane osoby po czym wsiadły do auta i odjechały z miejsca zdarzenia. Ofiara to mieszkanka Sulechowa.

Więcej…

Śmiertelne potrącenie Michała Mordowskiego. Biegli: Sprawca był pijany (zdjęcia)

Zielonogórska prokuratura szykuje akt oskarżenia przeciwko kierowcy, który śmiertelnie potrącił Michała Mordowskiego na pasach przy ul. Batorego. Biegli stwierdzili, że kierowca w chwili potrącenia był pijany.

Więcej…

Morderstwo kobiety w Nowej Soli. Kat uderzał patelnią, żelazkiem i nożyczkami

 

 

 

 

 

Na ciele kobiety zamordowanej w poniedziałek 11 sierpnia w Nowej Soli znaleziono pięć ran zadanych nożyczkami oraz ślady po uderzeniach patelnią i żelazkiem.

Więcej…

Tragedia na pływalni CRS w Zielonej Górze. Utonięcie w wyniku zawału

To wstępna przyczyna śmierci 25-latka stwierdzona po sekcji zwłok, która odbyła się we wtorek 12 sierpnia. Do tragedii doszło na pływalni CRS przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze

Więcej…

Zielonogórzanka usiłowała zabić partnera. Poważnie ranny mężczyzna przeżył

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło w Zielonej Górze podczas awantury o 150 zł. Kobieta ugodziła mężczyznę nożem, którym obierała ziemniaki. Ostrze przebiło aortę. Mężczyzna powiedział jednak, że kocha kobietę i nie chce aby stało jej się coś złego.

Więcej…

Zabójstwo w Nowej Soli. Ofiara to 28-letnia kobieta

 

 

 

 

 

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo kobiety został zatrzymany. – Trwają czynności. Ciało ofiary zostało zabezpieczone do sekcji – mówi dr Alfred Staszak, szef zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginął Alojzy Rogowski z Będowa

Sulechowska policja poszukuje 82-letniego mieszkańca Będowa Alojzego Rogowskiego, który w poniedziałek 1 sierpnia wyjechał z domu na rowerze i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama