Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Niemiecki szef traktował polskich pracowników jak więźniów obozu Auschwitz

To, co przeżyli Polacy pracujący w niemieckim Lübbenau, trudno opisać. Niemiecki szef traktował ich jak ludzi gorszego gatunku. Jurgen powiedział, że zrobi im drugie Auschwitz i zamiast imion nadał numery. Śledztwo prowadzone przez prokuraturę cały czas trwa.

Więcej…

W świebodzińskim szpitalu musiała rodzić martwe dziecko. Mecenas Drobek: - Opinia biegłych przeczy sama sobie

Już trzeci rok trwa prokuratorskie śledztwo w sprawie porodu martwego dziecka w świebodzińskim szpitalu. Opinia biegłych, którą dostali śledczy i mecenas Anna Drobek, przeczy sama sobie. – Jest absurdalna, żądamy dodatkowej opinii – mówi mecenas Drobek. Szpital nie odpowiedział również na żądanie odszkodowania.

Więcej…

Komandos czerwonych beretów śmiertelnie pobił mężczyznę. Prokuratura czeka na ważne opinie biegłych (WIDEO)

Zielonogórska Prokuratura Okręgowa czeka na dwie opinie biegłych dotyczące śmierci 30-latka w Zielonej Górze. Śmiertelnie pobił go i zostawił konającego na chodniku. Ariel W. to komandos czerwonych beretów z jednostki z rejonu Mazowsza. Prokuratorskie postępowanie zostało przedłużone do połowy września.

Więcej…

Rok więzienia dla sadysty za znęcanie się nad rodzicami

 

 

 

 

Taką karę uzgodnił z oskarżonym prokurator w Żarach. Za znęcanie się nad rodzicami przez ponad dwa lata, 28-latek ma pójść na rok do więzienia.

Więcej…

14-letnia dziewczynka w ciąży. Pedofilowi grozi 12 lat więzienia

Przynajmniej od stycznia do lutego br. 14-letnia dziewczynka uprawiała seks z 22-letnim mężczyzną. Ona jest w ciąży, on czeka na proces.

Więcej…

W odbycie diler ukrył 29 kulek heroiny. Wpadł koło Gubina

 

 

 

 

Dilerzy wpadli na niecodzienny pomysł przemytu heroiny. Jeden z mężczyzn 29 kulek heroiny ukrył w swoim odbycie. Obaj wpadli w Gubinie.

Więcej…

Drzewo zabiło mężczyznę podczas ścinki koło Świebodzina

 

 

 

Świebodzińska Prokuratura Rejonowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 64- letniemu mężczyźnie, który w dniu 9 czerwca br. na terenie kompleksu leśnego nieumyślnie spowodował śmierć mężczyzny.

Więcej…

Kto prowadził? Audi wjechało pod porsche, zginęły dwie dziewczyny. Śledztwo trwa (ZDJĘCIA)

Zielonogórska prokuratura ustala osobę, która prowadziła audi w chwili tragicznego wypadku na trasie koło miejscowości Radomia. Nie przesłuchano jeszcze dwóch dziewczyn, które przeżyły tragiczne zderzenie z porsche.

Więcej…

W klubach fitness w Zielonej Górze dochodzi do łamania prawa. Prokuratura zapowiada kontrole

Jak informuje zielonogórska Prokuratura Okręgowa w zielonogórskich klubach fitness jest łamane prawo. W jaki sposób? Nie można żądać pozostawienia dowodu osobistego w zmiana za sprzęt czy kluczyk do szafki w szatni. Prokuratura zapowiada kontrole w zielonogórskich klubach fitness.

Więcej…

Dwaj Chorwaci okradli kilka domów w Zielonej Górze. Ich łup to ok. 300 tys. zł

 

 

 

Chorwaccy złodzieje wkrótce staną przed sądem. Odpowiedzą za włamania i kradzież gotówki oraz biżuterii wartości ok. 300 tys. zł. Złodzieje musieli wiedzieć do kogo wchodzą. Z pewnością obserwowali właścicieli okradanych domów.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Ewelina Zborowska z Przyczyny Górnej

Wschowscy policjanci poszukują zaginionej Eweliny Zborowskiej. 53-latka wyszła z domu w piątek, 24 czerwca, i od tej pory nie ma po niej żadnego śladu.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.