Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci do szkoły. Grozi mu nawet 8 lat więzienia

Policjanci z drogówki w Krośnie Odrzańskim 9 marca br. prowadząc działania „Trzeźwy kierowca” zatrzymali kierowcę autobusu, który wiózł dzieci do szkoły. Mężczyzna był pijany. Miał ponad promil alkoholu. 55-latek został już oskarżony, Wkrótce stanie przed sądem.

Więcej…

Zadała mężowi ciosy nożem. Prokuratura: - Chciała zabić. Grozi jej dożywocie

 

 

 

 

 

 

Zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała mieszkanka Żagania. 25-letnia kobieta została oskarżona o usiłowanie zabójstwa męża.

Więcej…

Dentystka wyłudziła 3 tys. zł z kasy NFZ. Stanie przed sądem

 

 

 

 

Zielonogórska prokuratura rejonowa oskarżyła 34-lenią dentystkę o wyłudzanie pieniędzy za leczenie pacjentów ze znieczuleniem. Grozi jej nawet 8 lat więzienia.

Więcej…

Już dwa zgony więźniów w nowosolskim areszcie śledczym. Czy to dopalacze?

 

 

 

 

Do pierwszego zgonu doszło w środę 1 lipca. Sekcja zwłok nie wykazała przyczyny śmierci osadzonego. Drugi więzień zmarł w sobotę 4 lipca. Trzeci został uratowany i przeżył. Zmarli to ludzie w sile wieku, nie chorujący. Możliwe, że zabiły ich dopalacze.

Więcej…

Zjadł trujące grzyby. Pogotowie odmówiło mu pomocy. Dyspozytorka i ratownicy medyczni oskarżeni

 

 

 

 

 

Dwaj ratownicy medyczni i dyspozytorka pogotowia z Sulechowa zostali oskarżeni o nieumyślne narażenie pacjenta na śmierć lub uszczerbek na zdrowiu. Odmówili pomocy i zbagatelizowali objawy pacjenta ciężko zatrutego grzybami.

Więcej…

Śmierć osadzonego w areszcie w Nowej Soli

 

 

 

 

 

Nowosolska prokuratura wyjaśnia przyczynę zgonu mężczyzny osadzonego w areszcie śledczym w Nowej Soli.

Więcej…

Dwa zarzuty dla mężczyzny, który chciał spalić kobietę w Zielonej Górze

Podpalenie samochodu i podpalenie sklepu, takie dwa zarzuty usłyszał Mariusz G., który chciał spalić kobietę w sklepie przy ul. Zamkowej w Zielonej Górze.

Więcej…

Były dyrektor SP nr 1 w Sulechowie wypłacał sobie kasę z funduszu socjalnego

 

 

 

Były już dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie pożyczał pieniądze z kasy funduszu socjalnego. – Ostatnią kwotę, którą sam sobie wypłacił oddał po tym jak do szkoły weszła kontrola – mówi Ignacy Odważny, burmistrz Sulechowa. Prokuratura prowadzi już w tej sprawie śledztwo.

Więcej…

Główna księgowa ukradła 900 tys. zł z kasy ośrodka sportu w Sulechowie

 

 

 

 

Główna księgowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sulechowie przelała na swoje konto niemal 900 tys. zł. z kasy ośrodka. Nie trafiła jednak za kratki mimo wniosku prokuratury o areszt. Sąd uznał, że współpracuje, więc nie ma potrzeby jej aresztowania.

Więcej…

Ksiądz z Wiciny oskarżony o czyn o charakterze pedofilskim

Żagańska prokuratura oskarżyła księdza proboszcza Jana K. z Wiciny o czyn o charakterze pedofilskim wobec dziecka. Do zdarzenia doszło na lekcji religii w szkole w Wicinie. Księdzu proboszczowi grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Więcej…

Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama