Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Rozbity gang handlarzy i producentów narkotyków. Cztery osoby staną przed sądem

 

 

Do zielonogórskiego Sądu Rejonowego trafił akt oskarżenia przeciwko czterem osobom oskarżonym o handel narkotykami. Zielonogórscy policjanci zabezpieczyli 2,5 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ok. 100 tys. zł., 150 gram marihuany o czarnorynkowej wartości 4,5 tys. zł. Zlikwidowali również profesjonalną uprawę konopi indyjskich.

Więcej…

Strażnik z aresztu w Zielonej Górze pobił więźnia. Grożą mu 3 lata więzienia

 

 

 

 

Świebodzińska prokuratura oskarżyła dwóch byłych już strażników z aresztu w Zielonej Górze. Jeden odpowie za pobicie, drugi za zaniedbania w dokumentacji.

Więcej…

Uderzył współwięźnia w głowę, bo ten… chrapał

 

 

 

 

Przed sądem stanie 35-latek, który tak mocno uderzył w ucho współwięźnia w celi, że uszkodził mu bębenek.

Więcej…

Gang paliwowy wyłudził dziesiątki milionów złotych

 

 

 

W dniu 21 października 2014 r. na polecenie prokuratora, funkcjonariusze ABW z Zielonej Góry zatrzymali kolejnych członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się nielegalnym obrotem paliwami. Ich oszustwa  podatkowe naraziły Skarb Państwa na co najmniej 100 milionów złotych.

Więcej…

Nożownik, który zaatakował kobietę w domu kombatanta zmarł w szpitalu

 

 

 

O śmierci 67-letniego mężczyzny poinformowała zielonogórska prokuratura okręgowa. Po tym jak zaatakował opiekunkę, uciekając przed policją wypadł z balkonu z wysokości kilku metrów. Ranny trafił do szpitala.

Więcej…

W Berlinie rocznie kradzionych jest około 350 samochodów

 

 

 

W Berlinie rocznie ginie około 350 samochodów. W Brandenburgii kradziona jest podobna ilość pojazdów. Przy takich statystykach zlikwidowanie grupy, która na koncie ma kradzież aż 150 aut to wielki sukces.

Więcej…

Zrzucali kratki ściekowe z wiaduktu na samochody

 

 

 

 

Żarska prokuratura oskarżyła dwóch 18-latków którzy zrzucali z wiaduktu na jadące samochody kratki ściekowe. Uszkodzili kilka  aut. Mogło dojść do tragedii.

Więcej…

Rozbita szajka, która ukradła 150 samochodów wartych ponad 6 mln zł

CBŚ i zielonogórska prokuratura rozbiła szajkę złodziei samochodów, którzy ukradli ok. 150 aut wartych w sumie ponad 6 mln zł. W czwartek 9 października dwie osoby zostały aresztowane. Śledztwo trwa.

Więcej…

Kamil wypadł z wieżowca popełniając samobójstwo, czy został zamordowany?

Sprawę śmierci Kamila znowu badają śledczy z prokuratur w Zielonej Górze i Świebodzinie. Sąd nakazał ponowne rozpatrzenie sprawy. – Sąd nie wskazał jednak konkretnych działań czy zadań jakie mają wykonać prokuratorzy – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

Zielonogórzanin wyłudził z banku kredyty na ponad 770 tys. zł

Zielonogórscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zakończyli czynności w śledztwie dotyczącym wyłudzeń kredytów w jednym z banków na sumę ponad 770 tys. zł. Śledztwo prowadziła Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Serafin z Przyczyny Górnej

Policjanci ze Wschowy poszukują 17-letnią Wiktorię Serafin, mieszkankę Przyczyny Górnej w gminie Wschowa. Dziewczyna kilka dni temu wyszła z domu mówiąc, że udaje się do koleżanki.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama