Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Śmiertelny wypadek na trasie Babimost-Smardzewo. Bmw mogło być kradzione

 

 

 

 

 

Jak informuje zielonogórska prokuratura okręgowa, samochód który uderzył w drzewo na trasie Babimost-Smardzewo mógł być wcześniej ukradziony. Kierowca bmw zmarł mimo reanimacji.

Więcej…

Sprawa księdza z Wiciny. Trwają przesłuchania dorosłych

Żarska prokuratura przesłuchuje osoby dorosłe, które uczestniczyły w spotkaniu z księdzem, na którym miał on przepraszać za swoje zachowanie. Śledztwo trwa.

Więcej…

Ukradli i pocięli na części 150 samochodów wartych pięć milionów złotych

Około 150 samochodów wartych pięć milinów złotych ukradła szajka złodziei aut z lubuskiego. Byli doskonale zorganizowani, a auta błyskawicznie rozbierane na części. Niektóre sprzedawano na zalegalizowane papiery. W ławie oskarżonych zasiądą 22 osoby. Udało się ich złapać dzięki współpracy prokuratur i policji z Zielonej Góry i z Brandenburgii.

Więcej…

Morderstwo przy ul. Lisiej. Jest opinia biegłych. Oskarżony stanie przed sądem

Obserwacja psychiatryczna mężczyzny podejrzanego o zabójstwo partnerki w bloku przy ul. Lisiej w Zielonej Górze zakończyła się. – Do 27 lutego prokurator otrzyma opinię biegłych – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

Bandzior, który skopał ciężarną kobietę w Żarach ma trafić na leczenie psychiatryczne

Bandyta zaatakował kobietę w widocznej ciąży w Żarach, rzucił się na policjanta, a na koniec podpalił kamienicę. Mężczyzna ma trafić na leczenie psychiatryczne w zamkniętym zakładzie. Biegli uznali, że może ponownie zaatakować.

Więcej…

Sąd aresztował 37-latka, który zgwałcił 69-letnią kobietę

 

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło w środę 28 stycznia w Krośnie Odrzańskim. Kobieta została zgwałcona i pobita.

Więcej…

Próba gwałtu w Żarach. Sprawca był już skazany za przestępstwo seksualne

Kara do 12 lat więzienia grozi 20-letniemu mężczyźnie, który usiłował zgwałcić kobietę, która była na spacerze z półrocznym dzieckiem. Do zdarzenia doszło w Żarach 7 sierpnia ub.r.

Więcej…

Śmiertelny wypadek na trasie do Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierowca lawety pomocy drogowej oskarżony

Przed sądem stanie 48-letni pracownik pomocy drogowej z Zielonej Góry, którego laweta zmiażdżyła osobową mazdę. Powodem wypadku było pęknięcie koła. Biegły uznał, że stan opon był fatalny.

Więcej…

Ksiądz z Wiciny usłyszał zarzut dopuszczenia się czynu o charakterze pedofilskim

W sobotę przed godz. 19.00 zakończyło się przesłuchanie księdza z Wiciny. – Został mu postawiony zarzuty dopuszczenia się czynu o charakterze pedofilskim – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej.

Więcej…

Ksiądz z Wiciny zatrzymany przez żarską prokuraturę

 

 

 

 

 

- Zatrzymanie księdza z Wiciny potwierdza prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Do zatrzymania doszło w piątek 23 stycznia.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama