Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Włączył spryskiwacze. Jedna osoba zginęła, 12 zostało ranny. To katastrofa w ruchu lądowym (zdjęcia)

Przed sądem stanie 25-latek, który na trasie S3 na wysokości Kalska, prowadząc ciężarówkę uderzył w tył mercedesa sprintera. Zginęła jedna osoba, a 12 zostało poważnie rannych.

Więcej…

Zmarł spadochroniarz, który spadł w okolicach lotniska w Przylepie

Spadochroniarz z Wielkopolski zmarł w szpitalu w Zielonej Górze. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować życia 33-letniego mężczyzny.

Więcej…

Pedofilski czyn księdza z Wiciny nadal pod lupą śledczych

Obrona wniosła do sądu o ponowne przesłuchanie jednego ze świadków. To dziecko ze szkoły w Wicinie. Ma ono odbyć się w obecności psychologa. Prokuratura czeka na wyniki przesłuchania.

Więcej…

Ciało wyłowiono z Odry koło Kosarzyna. Tajemnicza zbrodnia nadal bez rozwiązania

Zielonogórska prokuratura cały czas pracuje nad rozwikłaniem tajemniczej zbrodni z 2003 r. Chodzi o owiane tajemnicą ciało mężczyzny znalezione w Odrze w okolicach Kosarzyna w gminie Gubin.

Więcej…

Przestrzeloną czaszkę kobiety znaleziono koło Toporowa. To zabójstwo strzałem w głowę

Zielonogórska prokuratura okręgowa prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej czaszki znalezionej w lesie koło Toporowa w powiecie świebodzińskim. Wiadomo już, że szczątki należą do kobiety, która zginęła od strzału w głowę z bliskiej odległości.

Więcej…

24-latek wiele razy uprawiał seks z nieletnią dziewczynką w Krośnie Odrzańskim

 

 

 

 

Mężczyzna przyznał się do zarzutów stawianych mu przez prokuraturę. Za czyny pedofilskie grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Więcej…

Małżeństwo wyłudziło z banków w Żarach i Żaganiu ponad 70 tys. zł

 

 

 

 

 

Sfałszowane zaświadczenia o zarobkach małżeństwo przedłożyło w bankach w Żarach i Żaganiu. W ten sposób wyłudzili ponad 70 tys. zł.

Więcej…

Śmiertelnie pobił milionera, szefa Apexim AB. Piotr Sz. może wyjść na wolność

 

 

 

 

 

Piotr Sz. oskarżony o śmiertelne pobicie biznesmena Adama B. szefa Apexim AB, może wyjść na wolność po wpłaceniu kaucji. Śmiertelnie pobił milionera, bo chciał wyłudzić darowiznę w kwocie 3 mln zł. Zielonogórska prokuratura okręgowa już zaskarżyła decyzję sądu.

Więcej…

Myśliwy zastrzelił psa koło Lubięcina. Są wyniki sekcji zwłok zwierzęcia. Śledztwo trwa

Nowosolska prokuratura już wie, że myśliwy, którzy zastrzelił psa w lesie koło Lubięcina, strzał oddał stojąc. Nie strzelał z samochodu.

Więcej…

Kierowca autobusu oskarżony o śmiertelne potrącenie kobiety

 

 

 

Przed sądem stanie kierowca autobusu komunikacji miejskiej z Nowej Soli, który śmiertelnie potrącił 64-latkę na skrzyżowaniu w Modrzycy. Po zdarzeniu odjechał twierdząc, że nie zauważył momentu potrącenia kobiety.

Więcej…

Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama