Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Sprawa księdza z Wiciny. Śledztwo cały czas trwa

- Odbędzie się powtórne przesłuchanie świadków – informuje prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

Wykorzystywał seksualnie chłopców z gorzowskiego internatu

 

 

 

 

 

21-letni Damian U. odpowie przed sądem za doprowadzanie małoletnich chłopców do stosunków płciowych i innych czynności seksualnych.

Więcej…

Sadyści bili 4-letnie dziecko w Babimoście. Sąsiedzi niczego nie słyszeli

 

 

 

To jeden z przypadków ukrytych w czterech ścianach domu, który stał się piekłem dla czterolatki. Sprawą pobicia małej dziewczynki w Babimoście zajęła się świebodzińska prokuratura dzięki czujności rodziny i lekarza ze szpitala w Wolsztynie. Sprawcy staną przed sądem.

Więcej…

Litwin, który uciekał świebodzińskiej policji aresztowany

- Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował obywatela Litwy tymczasowo na dwa miesiące – informuje prokurator Krzysztof Pieniek, szef świebodzińskiej prokuratury rejonowej.

Więcej…

Sadyści znęcali się nad czteroletnią dziewczynką w Babimoście (nowe informacje)

 

 

 

 

Ślady pobicia na ciele dziewczynki zauważył lekarz w szpitalu w Wolsztynie, do którego została przywieziona czterolatka. Powiadomiono policję i prokuraturę. Natychmiast również wszczęto śledztwo.

Więcej…

Ojciec z konkubiną bili 4-letnią dziewczynkę

 

 

 

 

Ojciec wraz z konkubiną znęcali się nad 4-letnią dziewczynką w Babimoście. Ofiara była bita, wyzywana i poniżana. Zdaniem sadystów ślady pobicia to… alergia na furaginę.

Więcej…

Kibole zaatakowali pałkami kibiców z Żar i policjantów. Policja użyła broni

 

 

 

 

 

Przed sądem stanie 22-latek, który brał udział w bandyckim napadzie na kibiców klubu piłkarskiego z Żar. Grupa około 30 pseudokibiców zaatakowała samochody z kibicami i nieoznakowany radiowóz.

Więcej…

20-latek oskarżony o czyn pedofilski wobec 14-latki

 

 

 

 

 

Żarska prokuratura rejonowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 20-letniemu mężczyźnie, który w listopadzie ub.r. w jednej z miejscowości koło Żar odbył stosunek z 14-latką.

Więcej…

Maszyną rolniczą rozbił pięć osobówek i dwa autobusy. Powód? Zmęczenie kierowcy (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia ub.r. na trasie Zawada-Cigacice pod Zieloną Górą. Kierujący maszyną rolniczą rozbił pięć samochodów osobowych i dwa autobusy, czym spowodował katastrofę w ruchu lądowym. Powód? Zmęczenie.

Więcej…

Usiłowanie zabójstwa w Zielonej Górze? Mężczyzna zmarł w szpitalu. Zatrzymane dwie osoby

 

 

 

 

W zielonogórskim szpitalu zmarł mężczyzna, którego w poniedziałek 2 marca nocą reanimowało pogotowie ratunkowe na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Partyzantów. Powodem śmierci był upadek z wysokości.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginął Maciej Pasieczny z Zielonej Góry

Poszukiwaniami zaginionego 21-letniego Macieja Pasiecznego zajmuje się już zielonogórska policja.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama