Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Śledztwo w sprawie pedofilskiego czynu księdza z Wiciny. W maju akt oskarżenia

Żarska prokuratura zakończyła już wszystkie czynności związane ze śledztwem dotyczącym księdza z Wiciny. - Obrońca chce powtórzyć tylko jedną czynność – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

Znęcał się nad rodzicami. Dostał nakaz opuszczenia mieszkania

 

 

 

 

 

Zielonogórska prokuratura rejonowa oskarżyła 36-latka. Mężczyzna odpowie za znęcania się nad matką. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Więcej…

Wnuczka zaatakowała babcię młotkiem. Usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa

Kobieta, która zaatakował młotkiem staruszkę usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej za to kara nawet dożywotniego więzienia. Prokurator wystąpi do sądu z wnioskiem o areszt 39-latki.

Więcej…

Sędzia piłkarski zabił partnerkę. Usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Sędzia piłkarski z Nowogrodu Bobrzańskiego Jerzy M. oskarżony o zabójstwo swojej partnerki, matki jego dwojga dzieci  usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

66-latek molestował 14-latkę. Dał dziecku 20 zł. Stanie przed sądem

 

 

 

 

 

Mężczyzna odpowie za czyn pedofilski, którego dopuścił się wobec 14-latki w Żarach. Dał dziewczynce 20 zł i chciał, żeby poszła z nim do… garażu.

Więcej…

Skopali i pobili policjanta, trafili pod policyjne dozory

Dwaj mężczyźni i kobieta, którzy pobili policjanta po służbie w Zielonej Górze trafili pod policyjne dozory. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Więcej…

Bułgar kupił dziewczynę za 1,2 tys. euro i zmuszał do prostytucji

Przed sądem w Żarach stanie Bułgar, który w 2009 r. od Turków kupił dziewczynę płacąc za nią 1,2 tys. euro. Zmusił kobietę do prostytucji w hotelu w Żarach zarabiając na niej nie mniej niż 9 tys. euro.

Więcej…

18-letni nożownik aresztowany przez sąd w Żarach. Jego ofiara jest ciężko ranna

 

 

 

 

 

Aresztowany mężczyzna podczas kłótni zadał 30-latkowi dwa ciosy nożem w klatkę piersiową. Mężczyzna przeżył, ale został ciężko ranny.

Więcej…

Fałszerstwa podpisów na listach wyborczych PiS do sejmiku lubuskiego i nierzetelne faktury? Sprawdza to prokuratura

 

 

 

 

Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim wystąpiła do centrali PiS o udostępnienie list z podpisami oraz faktury dotyczących kampanii wyborczej do sejmiku województwa lubuskiego. Ma to związek ze śledztwem, jakie prowadzone jest właśnie w tej sprawie.

Więcej…

Koszykarz Stelmetu Zielona Góra Chevon T. ma usłyszeć dwa zarzuty. Grożą mu 3 lata więzienia

 

 

 

 

- Prokurator planuje postawić mężczyźnie dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy prowadzenia po pijanemu, drugi zmuszania policjanta do odstąpienia od czynności służbowych – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama