Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Sąd aresztował 37-latka, który zgwałcił 69-letnią kobietę

 

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło w środę 28 stycznia w Krośnie Odrzańskim. Kobieta została zgwałcona i pobita.

Więcej…

Próba gwałtu w Żarach. Sprawca był już skazany za przestępstwo seksualne

Kara do 12 lat więzienia grozi 20-letniemu mężczyźnie, który usiłował zgwałcić kobietę, która była na spacerze z półrocznym dzieckiem. Do zdarzenia doszło w Żarach 7 sierpnia ub.r.

Więcej…

Śmiertelny wypadek na trasie do Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierowca lawety pomocy drogowej oskarżony

Przed sądem stanie 48-letni pracownik pomocy drogowej z Zielonej Góry, którego laweta zmiażdżyła osobową mazdę. Powodem wypadku było pęknięcie koła. Biegły uznał, że stan opon był fatalny.

Więcej…

Ksiądz z Wiciny usłyszał zarzut dopuszczenia się czynu o charakterze pedofilskim

W sobotę przed godz. 19.00 zakończyło się przesłuchanie księdza z Wiciny. – Został mu postawiony zarzuty dopuszczenia się czynu o charakterze pedofilskim – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej.

Więcej…

Ksiądz z Wiciny zatrzymany przez żarską prokuraturę

 

 

 

 

 

- Zatrzymanie księdza z Wiciny potwierdza prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Do zatrzymania doszło w piątek 23 stycznia.

Więcej…

Prowadził pod wpływem marihuany. Popracuje za to społecznie?

 

 

 

 

Zielonogórska prokuratura rejonowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 30-latkowi. Za prowadzenia pod wpływem marihuany przez pół roku miałby pracować społecznie.

Więcej…

Ksiądz miał symulować seks oralny z dzieckiem na butelce? Sprawdza to policja i prokuratura (nowe informacje)

 

 

 

 

Żarska policja ustala, czy ksiądz w jednej z miejscowości w gminie Jasień zmuszał dzieci do „określonych zachowań” podczas lekcji religii w szkole. Jak mówią rodzice, ma chodzić o symulowanie seksu oralnego na butelce. Dochodzenie trwa.

Więcej…

Strażnicy miejscy z Kożuchowa oskarżeni. Źle wystawili kilkaset mandatów

 

 

 

 

Nowosolska prokuratura rejonowa oskarżyła pięciu strażników miejskich z Kożuchowa. Odpowiedzą za niewłaściwe wystawienie mandatów z fotoradaru. Usłyszeli łącznie kilkaset zarzutów.

Więcej…

Prokuratura zarządziła sekcję psa zastrzelonego przez myśliwego

 

 

 

 

- Wydałem polecenie wykopania psa, który został zastrzelony przez myśliwego – mówi prokurator Łukasz Wojtasik, szef nowosolskiej prokuratury rejonowej.

Więcej…

Zorganizowana grupa przestępcza okradała bazę Orlenu w Nowej Soli

 

 

 

 

Paliwowy gang z Nowej Soli był doskonale zorganizowany. Miał szefów, własną księgową i żołnierzy. Każdy w hierarchii wiedział co do niego należy. Kradli paliwo z cystern, które trafiały do bazy Orlenu w Nowej Soli.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama