Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Gang paliwowy wyłudził dziesiątki milionów złotych

 

 

 

W dniu 21 października 2014 r. na polecenie prokuratora, funkcjonariusze ABW z Zielonej Góry zatrzymali kolejnych członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się nielegalnym obrotem paliwami. Ich oszustwa  podatkowe naraziły Skarb Państwa na co najmniej 100 milionów złotych.

Więcej…

Nożownik, który zaatakował kobietę w domu kombatanta zmarł w szpitalu

 

 

 

O śmierci 67-letniego mężczyzny poinformowała zielonogórska prokuratura okręgowa. Po tym jak zaatakował opiekunkę, uciekając przed policją wypadł z balkonu z wysokości kilku metrów. Ranny trafił do szpitala.

Więcej…

W Berlinie rocznie kradzionych jest około 350 samochodów

 

 

 

W Berlinie rocznie ginie około 350 samochodów. W Brandenburgii kradziona jest podobna ilość pojazdów. Przy takich statystykach zlikwidowanie grupy, która na koncie ma kradzież aż 150 aut to wielki sukces.

Więcej…

Zrzucali kratki ściekowe z wiaduktu na samochody

 

 

 

 

Żarska prokuratura oskarżyła dwóch 18-latków którzy zrzucali z wiaduktu na jadące samochody kratki ściekowe. Uszkodzili kilka  aut. Mogło dojść do tragedii.

Więcej…

Rozbita szajka, która ukradła 150 samochodów wartych ponad 6 mln zł

CBŚ i zielonogórska prokuratura rozbiła szajkę złodziei samochodów, którzy ukradli ok. 150 aut wartych w sumie ponad 6 mln zł. W czwartek 9 października dwie osoby zostały aresztowane. Śledztwo trwa.

Więcej…

Kamil wypadł z wieżowca popełniając samobójstwo, czy został zamordowany?

Sprawę śmierci Kamila znowu badają śledczy z prokuratur w Zielonej Górze i Świebodzinie. Sąd nakazał ponowne rozpatrzenie sprawy. – Sąd nie wskazał jednak konkretnych działań czy zadań jakie mają wykonać prokuratorzy – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Więcej…

Zielonogórzanin wyłudził z banku kredyty na ponad 770 tys. zł

Zielonogórscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zakończyli czynności w śledztwie dotyczącym wyłudzeń kredytów w jednym z banków na sumę ponad 770 tys. zł. Śledztwo prowadziła Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze.

Więcej…

Gwałt i próba zabójstwa 12-latki pod Świebodzinem. Sprawca oskarżony

Przed zielonogórskim sądem okręgowym stanie 23-latek oskarżony o gwałt i próbę zabójstwa 12-letniej dziewczynki. Po gwałcie zwyrodnialec usiłował udusić swoją ofiarę.

Więcej…

Nożownik ze Starego Kisielina aresztowany przez sąd. Zaatakował dwie osoby bez żadnego powodu (wideo)

We wtorek zielonogórski sąd aresztował tymczasowo mężczyznę, który w Starym Kisielinie zranił dwie osoby nożem. Wcześniej w auto, którym jechali rzucił kamieniem lub butelką.

Więcej…

Nożownik, który ranił dwie osoby w Starym Kisielinie stanie przed sądem (wideo)

We wtorek, 30 września, przed zielonogórskim sądem odbędzie się posiedzenie aresztowe mężczyzny, który nożem ranił dwie osoby w Starym Kisielinie.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Serafin z Przyczyny Górnej

Policjanci ze Wschowy poszukują 17-letnią Wiktorię Serafin, mieszkankę Przyczyny Górnej w gminie Wschowa. Dziewczyna kilka dni temu wyszła z domu mówiąc, że udaje się do koleżanki.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama