Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Poszukiwania szczątków ofiar bezdomnego mordercy trwają. Na razie bez rezultatów

Specjalistyczna firma prowadzi poszukiwania szczątków ofiar bezdomnego mordercy o pseudonimie „Francuz”. Na razie koło kamienicy przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze na nic nie natrafiono.

Więcej…

Dyrektor domu dziecka oskarżony o rozpijanie i molestowanie seksualne dzieci

Wschowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 58-letniemu mężczyźnie, byłemu dyrektorowi domu dziecka w powiecie  wschowskim. Odpowie za rozpijanie i wykorzystywanie seksualne dzieci.

Więcej…

Specjalistyczna firma zajmuje się poszukiwaniem ofiar bezdomnego mordercy z Zielonej Góry

Prokuratura zrezygnowała ze sprzętu do poszukiwań szczątków ofiar. Zajmuje się tym specjalistyczna firma. Trwa poszukiwanie nawet kilkunastu ciał zamordowanych bezdomnych.

Więcej…

Przywieźli zwłoki do szpitala w Gorzowie. Zabójca aresztowany

 

 

 

 

 

Mężczyzna sam zgłosił się do gorzowskiej prokuratury, do której przyszedł ze swoim adwokatem. Sąd aresztował 27-latka z Dębna. To on zabił mężczyznę, którego ciało 3 listopada przywieziono do szpitala w Gorzowie.

Więcej…

„Francuz” bezduszna bestia? Kości jego ofiar szuka prokuratura

Bezdomny „Francuz” miał swój wózek i garnki. W świecie bezdomnych był postacią ważną na tyle, że rządził, decydował i wykorzystywał to. Brutalnie, bezwzględnie. Teraz siedzi w ławie oskarżonych. Przed sądem odpowiada za usiłowanie zabójstwa i gwałt. Dodatkowo doszedł mu zarzut zabójstwa Doroty N. i może wielu innych bezdomnych.

Więcej…

Kierowca gimbusa oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym (zdjęcia)

Kierowcy gimbusa, który czołowo zderzył się z ciężarówką na drodze koło Węgrzynic, grozi nawet 10 lat więzienia.

Więcej…

Bezdomny o pseudonimie „Francuz” zabił kilkanaście osób w Zielonej Górze. Ich szczątków szuka policja

W celi aresztu siedzi były pracownik Zielonogórskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Usłyszał zarzut zabójstwa Beaty N. Prokuratura i zielonogórscy kryminalni przeszukują podwórze kamienicy przy ul. Sulechowskiej. Ofiar mężczyzny o pseudonimie „Francuz” może być znacznie więcej, nawet kilkanaście.u

Więcej…

Prokuratura wie, kto przywiózł zwłoki mężczyzny do szpitala w Gorzowie

 

 

 

 

Gorzowska prokuratura wie kto przywiózł zwłoki 22-latka do szpitala w Gorzowie. Mężczyzna zginął od ran zadanych nożem w lesie w okolicach Dębna w woj. zachodniopomorskim.

Więcej…

Ciał ofiar seryjnego mordercy szuka policja w Zielonej Górze. Może być nawet kilkanaście ofiar (zdjęcia)

Policja przeszukuje podwórko kamienicy przy ul. Sulechowskiej. 22 października w szambie przy pustostanie naprzeciwko znaleziono szczątki Beaty N. Pod zarzutem zabójstwa kobiety aresztowano bezdomnego mężczyznę. Poszukiwania na Sulechowskiej trwają, bo z ustaleń prokuratury wynika, że ofiar mordercy może być znacznie więcej.

Więcej…

Martwy mężczyzna przywieziony do szpitala w Gorzowie zginął od ciosów nożem

 

 

 

 

Sekcja zwłok wykazała, że martwy mężczyzna przywieziony do szpitala w poniedziałek 3 listopada zginął od ciosów nożem. To 22-letni mieszkaniec Gorzowa.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Trzeci dzień poszukiwań zaginionego Artura Gandurskiego

Sulęcińska policja prowadzi poszukiwania zaginionego Artura Gandurskiego, który 1 listopada oddalił się ze szpitala w Torzymiu.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama