Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Pijany sprawca wypadku na ul. Łużyckiej w Zielonej Górze stanie przed sądem (zdjęcia)

Sprawcę wypadku, 22-letniego mężczyznę, oskarżyła zielonogórska prokuratura rejonowa. Akt oskarżenia trafił już do sądu. Oskarżony 22-latek w dniu 6 stycznia prowadząc po pijanemu spowodował poważny wypadek na ul. Łużyckiej.

Więcej…

Potrącił na chodniku i przygniótł do muru staruszka w Zielonej Górze. Stanie przed sądem

Kara do trzech lat więzienia grozi kierowcy opla astry, który 18 stycznia br. wypadł z drogi i na chodniku potrącił starszego mężczyzną, przygniatając go do muru. Kierowca został już oskarżony przez zielonogórską prokuraturę.

Więcej…

Spowodował wypadek pod Łężycą i uciekł zostawiając ranne osoby. Stanie przed sądem (zdjęcia)

Sprawca wypadku na trasie pod Łężycą, który uciekł z miejsca zdarzenia stanie przed sądem. Zostawił bez pomocy cztery ranne osoby, w tym dwie ciężko. Oskarżyła go zielonogórska prokuratura rejonowa. Grozi mu kara do 4,5 roku więzienia.

Więcej…

Koledzy molestowali 14-latkę pod Nową Solą? Sprawę bada prokuratura

 

 

 

 

 

Poszkodowana 14-latka o zdarzeniu opowiedziała mamie, a ta natychmiast zaalarmowała policję. Trwa gromadzenie materiału dowodowego. Dziewczynka zostanie przesłuchana przed sądem w obecności prokuratora.

Więcej…

Policja zatrzymała tureckiego alfonsa. Czerpał korzyść z prostytucji dwóch Bułgarek

Do zatrzymania mężczyzny doszło w środę 12 sierpnia w Zielonej Górze. W czwartek zostanie przesłuchany w nowosolskiej prokuraturze. Czerpał korzyść z prostytucji dwóch Bułgarek, z których jedną kupił od matki. Kobiety zbuntowały się i poszły na policję.

Więcej…

Kim jest mężczyzna, który utonął w jeziorze Zamecko. Rozpoznajesz tatuaż?

Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie prowadzi śledztwo w sprawie znalezienia zwłok mężczyzny w jeziorze Zamecko. Śledczy proszą o kontakt osoby, które rozpoznają tatuaż ma ręce denata.

Więcej…

Zwłoki mężczyzny znaleziono przy jeziorze Zamecko

 

 

 

 

Zwłoki mężczyzny zostały znalezione na brzegu jeziora Zamecko w powiecie świebodzińskim. Trwa ustalanie kim jest denat.

Więcej…

Lekarz z Krosna Odrzańskiego nie rozpoznał guza u dziecka. Stanie przed sądem

 

 

 

 

Lekarz z NZOZ w Krośnie Odrzańskim stanie przed sądem oskarżony o odstąpienie od badania brzucha chorego dziecka. Maluch cierpiał na martwicę jelita, tworzył mu się guz. Lekarz naraził dziecko na śmierć.

Więcej…

Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci do szkoły. Grozi mu nawet 8 lat więzienia

Policjanci z drogówki w Krośnie Odrzańskim 9 marca br. prowadząc działania „Trzeźwy kierowca” zatrzymali kierowcę autobusu, który wiózł dzieci do szkoły. Mężczyzna był pijany. Miał ponad promil alkoholu. 55-latek został już oskarżony, Wkrótce stanie przed sądem.

Więcej…

Zadała mężowi ciosy nożem. Prokuratura: - Chciała zabić. Grozi jej dożywocie

 

 

 

 

 

 

Zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała mieszkanka Żagania. 25-letnia kobieta została oskarżona o usiłowanie zabójstwa męża.

Więcej…

Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama