";} /*B6D1B1EE*/ ?>
Reklama

Prokuratura

Więcej artykułów…

Pedofil zgwałcił dziewczynkę z domu dziecka. Wcześniej groził nożem innemu dziecku

 

 

 

 

33-latek zgwałcił dziecko z placówki wychowawczej koło Krosna Odrzańskiego. Przed gwałtem groził nożem innej dziewczynce na przystanku autobusowym. Wcześniej pedofil gonił dziewczynki z placówki, którym na szczęście udało się uciec. Zwyrodnialec został aresztowany.

Więcej…

Nowosolanin miał w domu setki tysięcy zdjęć i filmów o treściach pedofilskich

 

 

 

 

Kara do nawet 10 lat więzienia grozi 35-letniemu mieszkańcowi Nowej Soli, który miał setki tysięcy materiałów o treści pedofilskiej. Wpadł podczas międzynarodowej akcji Interpolu.

Więcej…

18-latek, który wypadł z 10. piętra wieżowca w Zielonej Górze zmarł w szpitalu

Informację o śmierci 18-latka potwierdza zielonogórska Prokuratura Okręgowa. – 18-latek zmarł w szpitalu – informuje prokurator Anna Fąfera z zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej.  Wygląda na to, że koledzy zostawili go konającego pod wieżowcem.

Więcej…

Dwa lata sąsiadka uprzykrzała życie mieszkańców bloku w Świebodzinie. Stanie za to przed sądem

Świebodzińska prokuratura postawiła 54-letniej kobiecie aż 25 zarzutów. Dotyczą uporczywego nękania mieszkańców bloku, niszczenia mienia i wszczynania awantur. Kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

Więcej…

Zboczeniec uderzył kobietę kamieniem w głowę. Chciał zgwałcić

 

 

 

 

 

Do ataku zboczeńca doszło w jednej z miejscowości koło Krosna Odrzańskiego. 31-latka została zaatakowana w mieszkaniu. Zboczeniec był brutalny.

Więcej…

18-latek wypadł z okna wieżowca w Zielonej Górze. Trzy osoby usłyszały zarzuty

- Trzy osoby usłyszały zarzuty związane z nieudzieleniem pomocy 18-latkowi – mówi prokurator Anna Fąfera z zielonogórskiej prokuratury okręgowej. To jednak nie jest koniec śledztwa, a zarzuty może usłyszeć znacznie więcej osób.

Więcej…

Syn sadysta tak bił matkę, że pękła jej śledziona. Kobieta zmarła

 

 

 

 

Na rozprawę w celi poczeka syn sadysta, który śmiertelnie pobił swoją matkę. Dręczył i bił kobietę od wielu lat. Podczas ostatniej awantury śmiertelnie pobił matkę.

Więcej…

Śmiertelne pobicie 39-letniego zielonogórzanina. Dwie osoby aresztowane

 

 

 

 

 

Do śmiertelnego pobicia doszło nocą 30/31 lipca w okolicach Dzikiej Ochli w Zielonej Górze. 39-latek został pobity przez dwóch mężczyzn w wieku 41 i 46 lat. Obaj zostali już aresztowani.

Więcej…

Sprawca wypadku pod Mycielinem przesłuchany. Prokurator przygotował wniosek o areszt

Żarska prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o areszt dla 37-latka, sprawcy wypadku pod Mycielinem, w którym ciężko ranna została 36-letnia kobieta. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Więcej…

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na Trasie Północnej po umorzeniu, ponownie w prokuraturze

Zielonogórska prokuratura umorzyła postępowanie dotyczące śmiertelnego potrącenia rowerzysty na Trasie Północnej.  Rodzina ofiary złożyła prywatną opinię, po której zostało ono ponownie wznowione przez prokuraturę.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Ewelina Zborowska z Przyczyny Górnej

Wschowscy policjanci poszukują zaginionej Eweliny Zborowskiej. 53-latka wyszła z domu w piątek, 24 czerwca, i od tej pory nie ma po niej żadnego śladu.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.