ZIELONA GÓRA Rajd rowerowy obwodnicą południową. Bedą piękne medale oraz poczęstunek na mecie (MAPA RAJDU)

Rajd rowerowy obwodnicą południową.

Oficjalne otwarcie obwodnicy południowej już 15 kwietnia. Z okazji uruchomienia największej w historii miejskiej inwestycji drogowej rowerzyści ruszą w rajd o długości 25 km.

O rajdzie poinformował Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. Rowerowy Rajd Obwodnicą Południową organizuje Robert Górski, radny i szef Stowarzyszenia Rowerem Do Przodu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Oficjalne otwarcie obwodnicy południowej już 15 kwietnia. – Największą w historii miejską inwestycję drogową przesterujemy na rowerach dzień wcześniej – Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

TRASA RAJDU KLIKNIJ

Trasa liczy około 25 km. – Jedziemy spokojnym tempem, każdy da radę. Mile widziani nie tylko zapaleni cykliści, ale również całe rodziny – zaznacza prezydent Kubicki. Start w piątek, 14 kwietnia o 17.00 z Placu Bohaterów.

Na obwodnice wjedziemy od ronda im. Andrzeja Huszczy przy wjeździe do Raculi. Potem trasa będzie prowadziła przez obwodnicę południową, a przed rondem w Świdnicy zawrócimy.

Na metę w Ogrodzie Botanicznym planowane jest dotrzeć o godz. 19.00. Tam na uczestników będzie czekała oprawa muzyczna oraz kiełbaski na ciepło.

Udział w rajdzie jest bezpłatny i nie wymaga uprzedniej rejestracji. Będą medale dla uczestników.

Rajd obwodnicą południowa organizuje radny Robert Górski.